Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.565
  • Euro 10.1363
  • GR ALTIN 495.70
  • ÇEYREK 813.08

'Bahçeli kendisine de hakaretler ediyor'

Can Ataklı, Korkusuz'daki bugünkü köşe yazısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendi kendisine hakaret ettiğini iddia etti.

'Bahçeli kendisine de hakaretler ediyor'
  • 20 Nisan 2021, Salı 14:15

Korkusuz gazetesi yazarı Can Ataklı, bugünkü yazısında  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendi kendisine hakaret ettiğini yazdı.

İtalya Başbakanı Draghi'nin geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan hakkındaki sözlerini eleştiren Devlet Bahçeli'yi ele alan Can Ataklı, dikkat çeken ifadeler kullandı.

"BAHÇELİ'NİN KONUŞMALARINI ÖNCEDEN BİRKAÇ KİŞİ KONTROL ETMELİ"

"Bahçeli’nin konuşmalarını önceden birkaç kişi kontrol etmeli" diyen Korkusuz gazetesi yazarı Can Ataklı, "Ancak öyle anlar oluyor ki, Bahçeli geçmişte söylediklerini tamamen unutuyor ve sırf Erdoğan’ı savunmak için farkında olmadan kendisine de hakaretler ediyor. Örneğin İtalya Başbakanı Draghi, geçen hafta Erdoğan için yakışıksız bir söz sarf etmişti. Bahçeli buna çok öfkelendi ve 'İtalya’nın acemi ve çaylak Başbakanı, Sayın Cumhurbaşkanı’na ‘diktatör’ iftirası atmıştır. Diktatör suçlaması, posta koymak değil, küstah ve kindar bir bühtandır. Diktatör arayan kendi geçmişine bakmalıdır' dedi. Çok da güzel söyledi de şimdi gelelim Bahçeli’nin zamanında Erdoğan için söylediği 'diktatör' sözlerine; 23 Kasım 2013 Antalya: “Türkiye’de kamplaşma yaygınlaşmış, gerilim stratejisi takip ediliyor. Her kesim birbirine düşürülmek isteniyor. Bu gerilim stratejisinde bir diktatör doğuyor. Bu diktatör de ülkeyi tek başına yönetmeye talip olduğunu söylüyor.” değerlendirmesinde bulundu.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık