Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.8572
  • Euro 9.2978
  • GR ALTIN 487.71
  • ÇEYREK 800.14

Aytaç Yalman'ın yanındaki iki kişide virüs çıktı!

Koronavirüsten hayatını kaybeden Kara Kuvvetleri eski Komutanı Aytaç Yalman’ın dokturu ve yakın korumasında da koronavirüs çıktı.

Aytaç Yalman'ın yanındaki iki kişide virüs çıktı!
  • 25 Mart 2020, Çarşamba 20:45

Koronavirüs salgınından vefat eden Kara Kuvvetleri eski Komutanı Aytaç Yalman’ın tedavi sürecinde yanında bulunan askeri doktor ve korumasınında da koronavirüs olduğu tespit edildi. Yalman, Sultan Abdülhamid Han Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti.

DOKTORU VE KORUMASINDA KORONA ÇIKTI

Emekli Orgeneral Aytaç Yalman’ın eşinin ardından Fenerbahçe Orduevi’nde görevli askeri doktor ve korumasında da koronavirüs saptandı. Aytaç Yalman’ın korumasının yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü öğrenildi.

AYTAÇ YALMAN KORONAVİRÜS SALGININDAN VEFAT ETTİ

Aytaç Yalman’ın koronavirüsten öldüğü günler sonra ortaya çıkmış, virüsten 3. ölüm olarak kayıtlara geçmişti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da açıklama yapmış, haberi teyit etmişti.

Yalman’ın 15 Mart'taki vefatı sonrası da ailesiyle yaşadığı Fenerbahçe Orduevinde koronavirüs önlemleri artırılmış Yalman’ın spor yaptığı Orduevindeki salona gidenlerin test yaptırmak için hastanelere başvurduğu öğrenilmişti.


ANKET

Türk Tabipler Birliği kapatılmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık