Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.8593
  • Euro 10.4084
  • GR ALTIN 498.62
  • ÇEYREK 818.13

Aydın Doğan'ın yeğeninden sert tepki: Bunca haramla nasıl Allah'a hesap vereceksin?

Bir zamanların en büyük medya patronu olan Aydın Doğan’ın yeğeni, ünlü sağlık programı sunucusu Leyla Ataman Soyal, sosyal medya hesabından sitem dolu ifadeler kullandı.

Aydın Doğan'ın yeğeninden sert tepki: Bunca haramla nasıl Allah'a hesap vereceksin?
  • 18 Mart 2021, Perşembe 13:14

Dayısı Aydın Doğan'ı çocuklarına burs vermediği için sitem eden Leyla Ataman Soyal, "Bunca haramla nasıl Allah'a hesap vereceksin" dedi.

Katıldığı bir televizyon prohramında konuşan Leyla Ataman Soyal, ‘Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması’ üzerinden öz dayısı olan Aydın Doğan’ı eleştirdi.

Medyaradar'ın haberine göre; Soyal, ‘Hayır sever iş adamı’ diye bahsettiği Doğan’dan kendi ikiz oğulları için burs istediğini bu isteğini geri çevirip vermediğini ancak hanımının akrabalarına burs ve yardımlar yaptığını söyledi.

Ünlü ekran yüzü paylaşımında, “Galiba kadersizim, caminin içi dururken dışı haramdır, ama inanana... İnanmayana bir şey yok... Bu zenginler niye hiç ahiretlerine bakmıyor, hep bu dünyaya kazık mı çaktılar? Ne götürecekler yanlarında? Bunların gözüne perde inmiş, aman kalsın Aydın Doğan, bunca haramla nasıl Allah'a hesap vereceksin? Bunların ahireti bitik” ifadeleriyle veryansın etti.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık