Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 16.5782
  • Euro 17.5545
  • GR ALTIN 972.34
  • ÇEYREK 1599.6

'Atatürk'lü formayı eleştiren taraftara Samsunspor başkanı öyle bir yanıt verdi ki!

Samsunspor'un gelecek sezon giyeceği, büyük beğeniyle karşılanan Atatürk desenli formaya yapılan bir eleştiriye Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın verdiği yanıt sosyal medyada gündem oldu.

'Atatürk'lü formayı eleştiren taraftara Samsunspor başkanı öyle bir yanıt verdi ki!
  • 31 Ağustos 2020, Pazartesi 14:05

Samsunspor'un 'Atatürk' baskılı yeni sezon forması sosyal medyada gündem oldu ve yoğun ilgi gördü.

Bir kişinin Atatürk baskısını büyük bulması üzerine kulübün başkanı Yüksel Yıldırım, "Formamızdaki logoyu aslında daha da büyük yapıp herkesin gözünün içine sokmak istedik ama ancak bu kadar yapmamıza izin verdiler" cevabını verdi.

Geçtiğimiz sezonu lider olarak tamamlayan ve TFF 1. Lig'e yükselen Samsunspor, yeni sezon için hazırlanan ve üzerinde Samsun'un sembolu, Atatürk'ün şahlanan atının üzerindeki heykelinin (Onur Anıtı) yer aldığı  baskılı forma sosyal medya gündem oldu.

"ARMADAKİ LİDER BUNDAN FAZLA KÜÇÜLTÜLEMİYOR"

Sosyal medya üzerinden bir kullanıcı baskının büyük olduğu ve seneye daha da küçültülebileceği yorumu üzerine  Samsunspor'un başkanı Yüksel Yıldırım"Formamızdaki logoyu aslında daha da büyük yapıp herkesin gözünün içine sokmak istedik ama ancak bu kadar yapmamıza izin verdiler. Asaletimiz formamızdaki armadan/logodan geliyor. Varsın gitsin oda büyük olsun çünkü armadaki lider bundan fazla küçültülemiyor" dedi. 

 

Kaynak: Yeniçağ

yukarı çık