Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5085
  • Euro 10.0319
  • GR ALTIN 480.17
  • ÇEYREK 787.86

Aşılanmada yeni gruba geçildi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, taksi, dolmuş ve otobüs şoförlerinin de aşılanacağını duyurdu. Ayrıca Bakan Koca, aşı sırası gelenleri uyardı. BionTech aşısı açıldıktan sonra 6 saat içerisinde kullanılması gerektiğini söyledi.

Aşılanmada yeni gruba geçildi!
  • 11 Haziran 2021, Cuma 17:59

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, şehir içi ve şehirlerarası ulaşım faaliyetlerinde çalışanlarla taksi ve dolmuş esnafının yarından itibaren aşı olabileceğini bildirdi.

TAKSİ, DOLMUŞ VE OTOBÜS ŞOFÖRLERİ DE AŞILANACAK

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ulaşım faaliyetlerinde çalışanların aşı programına dahil edildiğini duyurdu.

Koca'nın açıklamaları şöyle:

"Şehir içi ve şehirlerarası ulaşım faaliyetlerinde çalışanlar ile taksi ve dolmuş esnafı da aşı programımıza dahil oluyor. Yarından itibaren aşılarını olabilirler."

"6 SAAT İÇİNDE KULLANILMALI"

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı sırası gelenleri uyardı.

Koca, "Aşı kıymetli, temini kolay değil. Randevunuzu aksatmayın" dedi.

Sağlık Bakanı Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada her BionTech aşı flakonunda 6 kişilik aşı bulunduğunu belirtti ve şu mesajı verdi: "Her BionTech aşı flakonunda 6 kişilik, yani 6 doz aşı bulunuyor. Flakon açılıp sulandırıldıktan sonra bu 6 doz aşı 6 saat içinde kullanılmalıdır. 6 saat içinde kullanılmayan dozlar daha sonra kullanılamaz, israf olur. Aşı kıymetli, temini kolay değil. Randevunuzu aksatmayın."


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık