Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6321
  • Euro 10.1302
  • GR ALTIN 493.07
  • ÇEYREK 809.07

Aşı karşıtı Eczacı koronavirüse yenik düştü!

Kütahya'da eczacılık yapan Cemile Berra Tüfekçibaşı, aşı karşıtlığı yapıyor ve çevresine aşı olmamaları konusunda telkinler veriyordu. Yine en son arkadaş grubunda aşı olmama tavsiyesinde bulunan Tüfekçibaşı bir hafta sonra koronavirüse yakalandı ve tüm müdehalelere rağmen kurtarılamadı.

Aşı karşıtı Eczacı koronavirüse yenik düştü!
  • 13 Eylül 2021, Pazartesi 17:28

Eczacı Tüfekçibaşı'nın yakın çevresine sürekli olarak, "Ben farmakolji okudum. Kesin bilgi. Kovid aşıları uygulandıktan 2 yıl sonra ölüme yol açıyor. Ben ölmek istemiyorum. Bu yüzden asla aşı olmayacağım. Sizlere de tavsiyem aşı olmayın" tavsiye ve telkinlerde bulunuyordu.

Sabah'ın haberine göre, en son arkadaş grubunda aynı tavsiyelerde bulunduktan 1 hafta sonra yapılan testin pozitif çıkması üzerine, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak yapılan tüm tedavilere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

Kütahya Valisi Ali Çelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Kütahya Eczacılar Odası haysiyet Kurulu Üyesi, Eczacı Cemile Berra Tüfekçibaşı'nın Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmesinden dolayı, meslektaşlarına başsağlığı, kendisine Allahtan rahmet diliyorum" sözlerine yer verdi.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık