Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 18.8139
  • Euro 20.4389
  • GR ALTIN 1166.2
  • ÇEYREK 1918.6

Alperenler'den Merdan Yanardağ'a 'Abdülhamid Han' tepkisi!

Yesevi Alperenler Derneği genel başkanı Kürşat Mican, Merdan Yanardağ'ın Abdülhamid Hanı hedef alan sözlerinden dolayı suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Alperenler'den Merdan Yanardağ'a 'Abdülhamid Han' tepkisi!
  • 28 Haziran 2020, Pazar 23:46

 Yesevi Alperenler Derneği genel başkanı Kürşat Mican, Tele1 sunucusu Merdan Yanardağ'ın Abdülhamid Hanı hedef alan sözlerinden dolayı  suç duyurusunda bulunacakları söyledi

"29.06.2020 Pazartesi günü, saat:11’de Çağlayan Adliyesi Önünde Toplanıyoruz!" diyen  Yesevi Alperenler Derneği genel başkanı Kürşat Mican'ın konuya ilişkin basın açıklaması şu şekilde:

Ülkemizde ifade özgürlüğü öyle bir hal almıştır ki artık kendini bilmez, edep, adap, üslup, ahlak fukaraları gazeteci, yazar, aydın, düşünür kılıfı altında her fırsatta değerlerimize saldırmaktadır!

Bakınız kendini aydın sınıfının şatafatlı koltuğunda konumlandırmış Merdan Yanardağ isimli bir müptezel Televizyon ekranlarından kendi görüşüne mugayir gördüğü ve fakat Aziz Milletimizin bağrında dev bir yere sahip tarihi isimlere hakaret edebiliyor, aşağılayabiliyor, kendi kıt aklınca Ecdadımızın fetihlerine işgal, talan, yağmalama diyebiliyor ve fetih’in mana bazında yeniden anlamlandırılmasını, güncellenmesini istiyor!

Görüyoruz ki Ülkemizde ifade özgürlüğü adı altında bin yıllık değerlerimiz, milli ve manevi dinamiklerimiz itibardan düşürülmeye, top yekun dinamitlenmeye, önemsizleştirilmeye, Çağ kapatıp, çağ açan, ömrünü Yüce Allahın Dinini Dünyaya yaymak için, Adaleti, Barışı, Huzuru tesis etmek için Cihat’la geçiren, İslam Aleminin Sancaktarı olan Ecdadımız, Cihan Padişahı Atalarımız işgalci, barbar, diktatör ve talancı diye yaftalanarak gözden düşürülmeye çalışılıyor!

Bilinmelidir ki; ömrü ve 33 yıllık hükümranlığı boyunca tek gayesi 13 milyon Km2’lik Devlet-i Aliyye-i Osmaniyenin topraklarını muhafaza etmek, Milletinin değerlerini, inançlarını koruyabilmek ve halkını daha müreffeh şartlara kavuşturabilmek için harceden, Türk ve İslam Düşmanı Emperyalistlerle amansız mücadele eden Mümtaz Şahsiyet, Şanlı Atamız Gök Sultan 2. Abdülhamid Han Hazretlerine yapılan hakaretler bizi derinden üzmüş, yüreğimizi kanatmıştır. Ecdada derin aşkla, muhabbetle, tarihsel bağla bağlı Bizlerin kin ve nefretini kabartmış, oldukça öfkelendirmiş ve Milli hassasiyetimizi tahrik etmiştir!

Artık Ülkemizde ifade özgürlüğü kavramını manipüle ederek değerlerimize, tarihimize, ecdadımıza hakaret edilmesine izin vermeyeceğiz!!!

Tüm Duyarlı Gençlerimize Çağrımızdır!

29.06.2020 Pazartesi günü, saat:11’de Çağlayan Adliyesi Önünde Toplanıyoruz!
Fütursuzca, Edepsizce, Hayasızca; Ekranlardan Atamız 2. Abdülhamid Hana hakaret eden
“Merdan Yanardağ” müptezeli, müfterisi için suç duyurusunda bulunacağız!
Ve bu işin peşini asla bırakmayıp, hakettiği cezayı alana kadar da takipçisi olacağız!

Kürşat Mican
Yesevi Alperenler Derneği
Genel Başkanı


yukarı çık