Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.3631
  • Euro 8.7169
  • GR ALTIN 460.11
  • ÇEYREK 755.47

Ali İhsan Yavuz yine sahnede!

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Allah nasip ederse göreceksiniz belki 50 yıl sonra bu ülkede Recep Tayyip Erdoğan'dan bahsedilirken, bir çağın kapatılıp bir çağın açıldığı tarih olarak bahsedilecek AK Parti dönemi için" dedi.

Ali İhsan Yavuz yine sahnede!
  • 01 Aralık 2019, Pazar 13:56

Tartışmalı İstanbul seçimleri iptali kararı sürecinde garip açıklamarıyla gündeme gelen AK Partili Ali İhsan Yavuz, uzunca bir aradan sonra yeniden ses verdi. Yavuz bu kez de "Erdoğan çağ açıp, çağ kapatan birisi" değerlendirmesinde bulundu.

Sakarya'daki Tank Palet fabrikası için konuşan Yavuz'un sözleri şöyle:

"Cumhuriyet Halk Partililer, Tank Palet Fabrikası ile bizim ne yapmak istediğimizi çok iyi biliyor ama ne hikmetse Cumhuriyet Halk Partisi başta olmak üzere birtakım muhalifler 'Türkiye'ye bir şey yapılmasın, işler ters gitsin biz de bu iktidardan kurtulalım, gerekirse Türkiye'nin düşme pahasına kurtulalım.' diyecekleri bir noktayı yaşıyoruz. Bu çok vahim bir durum. Allah nasip ederse göreceksiniz belki 50 yıl sonra bu ülkede Recep Tayyip Erdoğan'dan bahsedilirken, bir çağın kapatılıp bir çağın açıldığı tarih olarak bahsedilecek AK Parti dönemi için."


ANKET

Kanal İstanbul yapılmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık