Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.821
  • Euro 10.3359
  • GR ALTIN 496.66
  • ÇEYREK 815.12

Ali Babacan'ın Deva'sından Takvim gazetesine 'Makvim'li gönderme: Bu haberi okumadan Ay'a gitmeyin!

DEVA Partisi tarafından hazırlanan "Makvim" gazetesine "Bu haberi okumadan Ay’a gitmeyin" manşeti atıldı.

Ali Babacan'ın Deva'sından Takvim gazetesine 'Makvim'li gönderme: Bu haberi okumadan Ay'a gitmeyin!
  • 10 Şubat 2021, Çarşamba 15:28

Ali Babacan'ın genel başkanlığını yaptığı DEVA Partisi, AK Parti yanlısı yayın politikasına sahip Takvim gazetesine dikkat çeken bir "Makvim" göndermesinde bulundu.

DEVA Partisi, Takvim gazetesinin manşete taşıdığı "Bu haberi okumadan markete girmeyin, çıkarken üzülmeyin" başlıklı haberine, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı Milli Uzay Programı üzerinden göndermede bulundu.

'Makvim' adında paylaşılan gazetenin sürmanşetinde ise "Propaganda makinesinin markette nasıl alışveriş yapılacağını önermesine tepki gösteren DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 'İnatla sürdürülen yanlış para politikalarının sonucunda hem kur hem de enflasyon arttı. Hayat pahalılığının sorumlusu Erdoğan ve ortaklarıdır' dedi" bir haberin yer alması da dikkat çekti.

Makvim gazetesinde ayrıca, "Her ay binlerce kepenk kapanıyor", "Her ay faturalar katlanarak artıyor", "Her ay ucuz ekmek kuyrukları daha da uzuyor", "Her ay on binlerce kişi işsiz kalıyor", "Her ay daha fazla genç ülkeden gitmek istiyor", "Her ay pazar filesi daha pahalıya doluyor" başlıkları da yer aldı.

DEVA Partisi tarafından hazırlanan Takvim gazetesine gönderme yapan 'Makvim' adlı gazetenin görseli şu şekilde:


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık