Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4987
  • Euro 10.1102
  • GR ALTIN 498.78
  • ÇEYREK 818.62

Akşener'den coronovirüs tepkisi!

İYİ Parti lideri Meral Akşener, partisinin coronavirüs salgınına ilişkin verdiği araştırma önergesinin Meclis'te reddedilmesine sert tepki gösterdi.

Akşener'den coronovirüs tepkisi!
  • 31 Ocak 2020, Cuma 16:08

İYİ Parti'nin dünyada hızla yayılan coronavirüs'e ilişkin verdiği araştırma önergesinin reddedilmesine tepki gösteren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Demek ki, bir tehlike yok. Eğer bu milleti tanıyorsam bunların her birinin seçimlerde bir bedeli olacak” ifadelerini kullandı.

KOMİSYON ÖNERİSİ

Mecliste grubu olan bir siyasi partinin hangi konuda olursa olsun toplumu bilgilendirme açısından çalışma yapması gerektiğini vurgulayan Akşener, bir komisyon kurup önlem alınmasını sağlamak lazım dedi.

Akşener şunları söyledi:

“İnsan sağlığı ile alakalı bir şey ve bilgiler yetersiz özellikle sosyal medya aracılığı ile çeşitli bilgiler var. Bir süre sonra insanlarımız korkmaya başlayacak buna önlem almak üzere son derece iyi niyetli verilmiş bir araştırma önergesinin reddedildiğini görüyorum. Bu çok ilginç. Ben eğer bu milleti tanıyorsam bunların her birinin seçimlerde bir bedeli olacak. Sonuçta bu siyasi birşey değil bir komisyon kurup hepimizi bu konuda hem önlem almaya hem de aydınlatmaya dair bir adımı bile reddedebiliyorlar. Bu da sizlerin aracılığıyla milletimizin dikkatine”


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık