Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 18.5052
  • Euro 18.2312
  • GR ALTIN 988.94
  • ÇEYREK 1627.4

Akşener'den anlamlı destek: İlk görev yaptığı yer...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in öğretmen olarak ilk görev yaptığı ancak öğrenci azlığı gerekçesiyle kapatılan köy okulunun, partililer tarafından kütüphaneye dönüştürülmesine tam destek geldi.

Akşener'den anlamlı destek: İlk görev yaptığı yer...
  • 26 Ekim 2019, Cumartesi 13:58

İYİ Parti Zonguldak Ereğli İlçe Başkanlığı’nda görev alan Handan Aktimur ile Gizem Çaka'nın girişimiyle başlatılan kütüphane oluşumu, Ortacı köy sakinleri tarafından da memnuniyetle karşılanmıştı.

Aktimur ve Çaka’yı makamında kabul eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yapılacak olan kütüphanenin kendisi ve köy halkı için önemli olduğuna işaret etti.

Akşener’e başlattıkları Nutuk dağıtımı ile ilgili de bilgiler veren Aktimur ve Akça, Akşener’e de bir Nutuk hediye ettiler.

Kütüphane projesinin anılarının canlanmasına neden olduğunu dile getiren Akşener, “Sizleri bu çalışmanızdan dolayı yürekten kutlarım. Çocuklarımız okumak zorunda. Atatürk’ün de dediği gibi ‘En büyük savaş cehaletle yapılan savaştır’. Onun için yapmış olduğunuz bu girişim beni çok mutlu etti. Her zaman yanınızdayım” dedi.

Ortacı Köy Okulunda güzel anılarının olduğunu hatırlatan Akşener, kütüphane projesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Yeniçağ

 


yukarı çık