Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.4837
  • Euro 11.0369
  • GR ALTIN 548.37
  • ÇEYREK 898.9

AKP'ye saldırıda yeni gelişme

Diyarbakır Hani ilçesinde bulunan AK Parti ilçe binasına dün gece molotofkokteyli saldırı düzenlendi. Gözaltına alınan 2 şüpheliden birinin, partinin ilçe yöneticisinin akrabası olduğu ortaya çıktı.

AKP'ye saldırıda yeni gelişme
  • 20 Haziran 2021, Pazar 1:18

AK Parti Diyarbakır İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Denli, olayın faillerinden birinin AK Parti ilçe yönetim kurulu üyesinin akrabası olduğunu doğruladı.

Diyarbakır'ın Hani ilçesinde AK Parti ilçe binasına dün gece yapılan molotofkokteyli saldırıda 2 kişi gözaltına alınmıştı.

Sözcü'de yer alan habere göre; AK Parti ilçe binasına yapılan motoloflu saldırıda gözcülük yapanlardan birinin AK Parti  ilçe yönetim kurulu üyesinin yeğeni olduğu iddia edildi.

İddiayla ilgili sosyal medya hesabında açıklama yapan AK Parti Diyarbakır İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Denli, olayın faillerinden birinin ilçe yönetim kurulu üyesinin akrabası olduğunu kaydetti.

“AMCASINI YÖNETİMİMİZE ALARAK DEVLETE VE MİLLETE KAZANDIRDIK”

Hüseyin Denli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Evet şahsın amcasını yönetimimize alarak devlete ve millete kazandırdık çok şükür… Bizlerin terörden kopartamadığı bu faili de; tıpkı terör üyeliğinden cezaevinde yatmakta olan ablası gibi yargı sistemimiz ıslah edecektir inşallah…” dedi.

“BİZLER İÇİN AYNI KEFEDE DEĞİLDİR”

AK Parti Sur İlçe Başkanı Murat Unat ise olayla ilgili sosyal medyada yaptığı açıklamada, “Olayın faillerinden biri, yönetim kurulu üyemizin amcasının torunudur. Suçların ve eylemlerin şahsiliği bizler için asıl olandır. Ablası terörden cezaevinde olan bu kişi ile partimize kazandırdığımız üyemiz, bizler için aynı kefede değildir” ifadelerini kullandı.

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık