Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.8979
  • Euro 9.4107
  • GR ALTIN 460.49
  • ÇEYREK 755.6

AKP'ye oy verdiğini söyleyen vatandaştan 'maske' tepkisi!

"Elim kırılsaydı da oy vermeseydim"

AKP'ye oy verdiğini söyleyen vatandaştan 'maske' tepkisi!
  • 17 Mayıs 2020, Pazar 3:30

AK Partili bir vatandaşın maske isyanı sosyal medyada gündem oldu.

Vatandaş; 'Maske bedava dediler, şimdi İsrail’e Amerika’ya gönderiliyor. Ben 2 ayda 5 maske alabildim. İki dönem ben de AKP'ye oy verdim. Pişmanım. Elim kırılsaydı da vermeseydim. ' ifadelerini kullandı.

İstanbul’da sokağa çıkma yasağı öncesi Yurttaş TV muhabiri halka mikrofon uzattı.

MASKE İSYANI

AK Parti üyesi olduğunu belirten bir vatandaş AK Parti yönetimine isyan etti. “Ben yine iyiyim. Komşularımı görüyorum. Canım gidiyor” diyen yurttaş, maske dağıtımında yaşananlara dair de, “Maske bedava dedi, şimdi İsrail’e Amerika’ya gönderiliyor. Ben 2 ayda 5 maske alabildim” dedi.

'AK PARTİ'YE OY VERDİM, PİŞMANIM'

Halen AK Parti üyesi olduğunun söyleyen yurttaş, “2 dönem ben de oy verdim. Pişmanım. Elim kırılsaydı da vermeseydim. Türkiye batıyor. İsrail ve Amerika’ya teslim oldu. Türkiye diye bir şey kalmadı. Herkes hırsızlığın peşinde” diyerek AK Parti iktidarına tepki gösterdi.

NE OLMUŞTU?

Koronavirüs salgınıyla beraber kullanılması zorunlu hale gelen maskelerin satışı Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yasaklanmıştı. E-devlet üzerinden maske başvurusu yapan yurttaşların kendilerine gelen kodla eczaneden maske temin edebilecekleri söylendi. Fakat birçok yurttaşa kod gönderilmedi, halk maskeye ulaşamadı.

Dağıtımdaki bu aksaklığın ardından Erdoğan maske satışını yeniden başlattıklarını duyurdu. Tavan fiyatı 1 TL olan maskeler eczanelerde 50’li paketler halinde satışa sunuldu.

Kaynak: Yeniçağ
Etiketler: maske AKP

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık