Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4991
  • Euro 10.1164
  • GR ALTIN 498.57
  • ÇEYREK 818.03

AKP'den şaşırtan Osman Öcalan Savunması!

Osman Öcalan'ın TRT'ye çıkarılması TBMM Genel Kurul’da gündeme geldi. AK Paritli Bülent Turan dikkat çeken ifadeler kullandı.

AKP'den şaşırtan Osman Öcalan Savunması!
  • 15 Temmuz 2021, Perşembe 13:15

TBMM Genel Kurul’da gündem TRT'de yapılan göre değişiklikleri ve atamalardı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İYİ Partili Lütfü Türkkan, "“Düne kadar vatan haini Öcalan’a karşı ve kalleşler sürüsü PKK’ye karşı methiyeler düzen Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan da sayenizde yönetim kurulu üyesi olarak atanmış. Anlaşılıyor ki önümüzdeki dönemde TRT, çözüm sürecinin borazanı haline gelecek. Bu tehlikeli zihniyet, Osman Öcalan’a TRT’de yemek programı sundurursa hiç şaşırmayın” dedi. 

CHP’li Özgür Özel ise TRT yönetimini pelikancıların ele geçirdiğini öne sürdü. 

BÜLENT TURAN'DAN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA 

Eleştirilere yanıt veren AK Partili Bülent Turan, “Her bir arkadaşımız kıymetlidir” savunmasını yaptı.

Turan, “Öcalan TRT’ye çıkmadı, TRT Kurdî’ye çıktı” dedi. Bu yanıt üzerine muhalefet sıralarından gülüşmeler geldi.

Turan da “Konuşması Kürtçe verildi, Türkçe altyazı bile verilmedi. Konuşmada ısrarla Kandil’in meşruiyetini kaybettiğini söylüyor; ısrarla YPG’yi, PKK’yi lanetliyor. Adam özür diliyor adeta, pişmanlık duyuyor adeta. Öcalan’ın çıkması değil, Öcalan’ın ne dediği önemli” dedi.

İmralı canisinin kardeşi Osman Öcalan: Cumhurbaşkanlığı ile görüşmelerimiz oldu! İmralı canisinin kardeşi Osman Öcalan: Cumhurbaşkanlığı ile görüşmelerimiz oldu!

Osman Öcalan: Kısa bir süre önce bir Cumhurbaşkanı danışmanıyla görüştük Osman Öcalan: Kısa bir süre önce bir Cumhurbaşkanı danışmanıyla görüştük

İmralı Canisi Apo'nun kardeşi Osman Öcalan'ı TRT'ye çıkarma haber verme özgürlüğü sayıldı! İmralı Canisi Apo'nun kardeşi Osman Öcalan'ı TRT'ye çıkarma haber verme özgürlüğü sayıldı!

"Beka'dan Apo'ya ne ara geldik?"

Kaynak: Günboyu

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık