Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.622
  • Euro 10.1243
  • GR ALTIN 492.80
  • ÇEYREK 808.6

AKP'de Berat Albayrak çatlağı yaşanıyor!

AK Parti Kongresi öncesi kulislerde Albayrak'ın geri döneceği iddia edilirken bazı AKP’liler duruma itiraz ederek "Hayır bitti o iş" diyor.

AKP'de Berat Albayrak çatlağı yaşanıyor!
  • 14 Mart 2021, Pazar 18:37

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı ve eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 8 Kasım 2020'de istifa ettiğinden beri sessizliğini koruyor.

Siyasette ise son günlerde Berat Albayrak döneminde yaşanan döviz rezervleri konusunda tartışmalar giderek büyürken kulislerde ise Albayrak'ın geri döneceği konuşuluyor.

Gazete Duvar'ın kulis haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın muhalefetin Berat Albayrak eleştirilerine karşılık enerji ve ekonomi alanındaki başarılarını anlatması, Albayrak’ın damadı olmasını ise “talihsizlik” olarak değerlendirmesi 8 Kasım 2020'de görevinden istifa eden Albayrak'ın tekrardan geri döneceği yönündeki iddiaları güçlendiriyor.

"HAYIR BİTTİ O İŞ"

AK Parti Kongresi öncesi Berat Albayrak’a ilişkin kulis iddiaları yoğunlaşmış durumda.

Buna göre kulislerde “Damada yeniden görev mi verilecek?” sorusu gündemde.

Ancak AK Partililer bu konuda ikiye bölünmüş durumda. Buna göre AK Parti içerisinde bazı yöneticiler Albayrak’ın kabineye Enerji Bakanı olarak dönebileceğini söylüyor. Yine bazı yöneticiler kabinede olmasa bile Albayrak’a AK Parti yönetiminde görev verileceğini konuşuyor.

Bazı AK Partililer ise Albayrak’ın dönüşü için "Hayır bitti o iş, geri dönüş olmaz” diyor.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık