Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.8736
  • Euro 10.4799
  • GR ALTIN 499.04
  • ÇEYREK 819.47

AKP Sözcüsü Ömer Çelik: Gazi Mustafa Kemal Atatürk milletimizin ortak ve yüksek değeridir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün milletin ortak ve yüksek değeri olduğunu belirterek "Atatürk ve silah arkadaşlarının düşmana karşı verdiği soylu mücadeleyle ülkemiz ve milletimiz ile ezanımız, camilerimiz ve mescidlerimiz de düşman tehdidinden kurtulmuştur. Rahmet ve şükranla anıyoruz" ifadelerini kullandı.

AKP Sözcüsü Ömer Çelik: Gazi Mustafa Kemal Atatürk milletimizin ortak ve yüksek değeridir
  • 30 Mayıs 2021, Pazar 1:54

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, "İlk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk milletimizin ortak ve yüksek değeridir" dedi.

AKP'li Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla dün Ayasofya'da gerçekleşen "Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi" programında imamın Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk'a atfen, "zalim ve kafir" demesine sosyal medyadan gelen tepkilerin ardından açıklama yaptı.

Çelik, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"İstanbul'umuzu ve ülkemizi tehdit eden düşmana karşı 'Geldikleri gibi giderler' diyen İstiklal Savaşı'mızın başkomutanı, devletimizin kurucusu, ilk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk milletimizin ortak ve yüksek değeridir. Atatürk ve silah arkadaşlarının düşmana karşı verdiği soylu mücadeleyle ülkemiz ve milletimiz ile ezanımız, camilerimiz ve mescidlerimiz de düşman tehdidinden kurtulmuştur. Rahmet ve şükranla anıyoruz."


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık