Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.53
  • Euro 10.101
  • GR ALTIN 493.88
  • ÇEYREK 802.86

'AKP-MHP koalisyonu oy kaybediyor'

Orhan Uğurluoğlu, Yeniçağ'daki bugünkü yazısında, "Millet bedava patates soğanı yer, bu ucuz taktiği yemez" ifadelerini kullandı.

'AKP-MHP koalisyonu oy kaybediyor'
  • 19 Nisan 2021, Pazartesi 16:08

Orhan Uğurluoğlu, Yeniçağ'daki bugünkü yazısında  devletin, üreticinin elinde kalan patates ve soğanları satın alarak ihtiyaç sahiplerine dağıtmasıyla ilgili olarak, "Bugünlerde AKP iktidarı soğan ve patatesleri çiftçiden mi satın alıyor? Hayır. Dün stokçu ve terörist ilan ettiği tüccardan pahalı fiyattan satın alıyor ve halka bedava dağıtıyor. Kim kazanıyor? Dün 'terörist, fırsatçı, stokçu' diye ceza yağdırdığı tüccar kazanıyor. Neden satın alıyor? 'Ya sen çürüttün be. Sen hastalıklı hale getirdin. Bunlar havasız kalınca ne olacak, tabii ki çürüyecek' diye suçladığı soğan tüccarı zarar etmesin diye satın alıyor" yazdı.

"AK PARTİ MHP KOALİSYONU OY KAYBEDİYOR"

Öte yandan Uğurluoğlu, yazısında "AKP-MHP koalisyonu oy kaybediyor, millet "128 milyar dolar nerede?" diye soruyor. Cumhur İttifakı millete 'bedava patates soğan' dağıtarak oylarını yükseltmek ve 128 milyar dolar ile rantı unutturmak istiyor. Ama millet bedava patates soğanı yer, bu ucuz taktiği yemez…Dün 'terörist, stokçu' diye suçladığı tüccarı bugün "zarar etmesin" diye kurtaran AKP iktidarının çarpık zihniyetidir" değerlendirmesinde bulundu.

 

Patates dağıtımı şova dönüştürüldü! Patates dağıtımı şova dönüştürüldü!


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık