Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4396
  • Euro 10.0747
  • GR ALTIN 492.35
  • ÇEYREK 808.43

AKP Karaman'da adeta dağıldı! Üç isim birden istifa etti

AK Parti'de yaşanan istifalara bir yenisi de Karaman'da eklendi. Aralarında AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç'un da bulunduğu üç kişi partilerinden istifa etti.

AKP Karaman'da adeta dağıldı! Üç isim birden istifa etti
  • 23 Ocak 2021, Cumartesi 14:15

AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, AK Parti Karaman İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Koca ve AKP Karaman İl Yönetim Kurulu üyesi M. Fatih Sevim görevlerinden istifa ettiklerini açıkladı.

2010’DAN BERİ AK PARTİ'DE SİYASET YAPIYORDU

Geçtiğimiz Eylül ayında tekrar AK Parti Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç istifa kararına ilişkin yaptığı açıklamada, “AK Parti Genel Merkezimizin tensipleriyle Ekim 2019 tarihinden bugüne kadar büyük bir onur ve gururla yürüttüğüm Karaman AK Parti Merkez ilçe başkanlığı görevinden bugün itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım” dedi.

Sözcü'de yer alan habere göre, 2010 yılından beri AK Parti'de aktif siyaset yapan AK Parti Karaman İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Koca ise istifasına ilişkin “2010 yılında, aktif siyaset hayatıma başlamış olduğum, bu kutlu davanın bir eri olmaktan her zaman onur ve gurur duydum. Bugün itibariyle görevini yürüttüğüm Ak Parti Karaman İl Başkan Yardımcılığı ve İl Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ediyorum” dedi.

AK Parti Karaman İl Yönetim Kurulu Üyesi M.Fatih Sevim ise istifasını “Gördüğüm lüzum üzerine yürütmekte olduğum Karaman Ak Parti İl yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. Başta İl Baskanim Abidin Çağlayana ve mesai arkadaşlarıma desteklerinden dolayı sonsuz şükranlarımı sunarım” açıklamasıyla duyurdu.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık