Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.929
  • Euro 9.4604
  • GR ALTIN 462.54
  • ÇEYREK 759.44

AKP-CHP hattında gerilim!

AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun AKP'ye yönelik değerlendirmelerine, " Haberi olsun; Boğaz, bu mevsimde serin, yazın da derindir” sözleriyle tehdit ederek, yanıt verdi.

AKP-CHP hattında gerilim!
  • 01 Mayıs 2020, Cuma 23:14

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, dün Halk TV’de katıldığı programda AKP’yi eleştirmişti.

AKP’de yaşanan gelişmeleri değerlendiren Kaftancıoğlu,  “Şöyle bir gerçeklik var ki bu korkuları, bu savrulmaları, akılla değil öfkeyle hırsıyla 1 kişinin aklıyla iş yapmaları iktidarı hiç iyi bir yere götürmüyor. Önümüzdeki süreçte bir erken seçimle veya başka bir şekilde bir iktidar değişikliğini, hatta bir sistem değişikliğini görüyorum. Bu ülkede halkın gerçekten gözü açıldı” ifadelerini kullanmıştı.

 “BOĞAZ BU MEVSİM SERİN, YAZIN DA DERİNDİR”

AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ise, Canan Kaftancıoğlu’na Twitter hesabından 15 Temmuz hatırlatmasıyla yanıt verdi.  Şenocak, Kaftancıoğlu’na “Boğaz bu mevsim serin, yazın da derindir” diye seslendi.

Bayram Şenocak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Seçimle olmazsa bir şekilde’ Milletimiz buna en son yelteneni 15 Temmuz’da Şehitler Köprüsü’nden Boğaz’a dökmüştü. Anlaşılan bünyesine demokrasi fazla gelen CHP İl Başkanı, genlerine uygun maceralar arıyor. Haberi olsun; Boğaz bu mevsim serin, yazın da derindir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık