Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 13.5449
  • Euro 15.343
  • GR ALTIN 789.38
  • ÇEYREK 1295.0

AKP Ağrı İl Başkanı isyan etti: Keşke...

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye partisinin Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu'dan tepki geldi. Özyolcu, "Keşke siyasete biraz alışık olsaydınız" diyerek bakana tepkisini dile getirdi.

AKP Ağrı İl Başkanı isyan etti: Keşke...
  • 04 Haziran 2021, Cuma 16:47

Tarım Kredi borçlarının çiftçinin sorununu çözecek şekilde yapılandırılmamasından dolayı çiftçiden ciddi bir tepkiyle karşılanan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye parti içinden de dikkat çeken bir tepki geldi.

Milligazete'nin haberine göre; Ak Parti Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu, Bakan Pakdemirli’nin Twitter’dan yaptığı bir paylaşımının altına “Keşke siyasete biraz alışkın olsaydınız” diye tepki gösterdi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Twitter hesabından Ağrı’nın Patnos ilçesindeki içmesuyu arıtma tesisi ikmali projesine yönelik bir paylaşımda bulundu.

#SuyunGücüMilletleBuluşuyor etiketiyle yaptığı bu paylaşıma Ak Parti Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu’dan dikkat çeken bir tepki geldi.

KEŞKE TWİTTERDAN ÖĞRENMEMİŞ OLSAYDIM!

Bakan Pakdemirli’nin bu paylaşımına cevap veren Özyolcu, “Sayın Bakanım keşke bu yatırımı bir il başkan olarak tiwitten öğrenmemiş olsaydım. Keşke siyasete biraz alışkın olsaydınız” diye tepki gösterdi.


yukarı çık