Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 6.7825
  • Euro 7.3804
  • GR ALTIN 359.35
  • ÇEYREK 589.62

AK Partili vekiller: Partiyi damat bitirecek !

AK Partili milletvekili ve yöneticilerin, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak için "Parti bitecekse damat yüzünden bitecek" değerlendirmesinde bulundukları iddia edildi.

AK Partili vekiller: Partiyi damat bitirecek !
  • 15 Aralık 2019, Pazar 10:57

Ali Babacan'ın ve Ahmet Davutoğlu'nun yeni partilerinin AK Parti'ye yapacağı etki tartışılırken, iktidar partisinin bu durumdan endişeli olduğu söyleniyor.

Cumhuriyet'ten Emine Kaplan'ın haberine göre; AK Partili bazı milletvekili ve önde gelen yöneticilerinin eleştiri oklarının hedefinde Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak var.

"PARTİYİ DAMAT BİTİRECEK"

AK Partili isimlerin “Partiyi bitirirse damat bitirecek” değerlendirmesi yaptıkları iddia edildi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın yeni partilere kaymaları önlemesi için somut tedbirler alması bekleniyor.

Partinin önde gelen yöneticileri, çözülmesi gereken sorunları “seçmenin partiye duyduğu güvenin kaybedilmesi, adam ve akraba kayırmacılığı, parti içindeki ekipleşme ve gruplaşmalar, parti ve teşkilatlardaki dağınıklık” olarak sıralıyor.

Parti içindeki ekipleşme ve gruplaşma sorununun kaynağında ise Erdoğan’ın damadı Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak’ın olduğu söyleniyor. Bu sorun dile getirilemese de bazı milletvekilleri ve parti yöneticileri, “Partiyi bitirirse damat bitirecek” değerlendirmesini yapıyor.

 


ANKET

Koronavirüs dolayısıyla sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık