Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6402
  • Euro 10.1554
  • GR ALTIN 492.00
  • ÇEYREK 807.32

AK Partili isimlerin çok sert FETÖ kavgası!

AK Partili iki isim Mustafa Elitaş ile Mehmet Metiner, FETÖ - Pensilvanya üzerinden sert bir tartışma yaşadı.

AK Partili isimlerin çok sert FETÖ kavgası!
  • 23 Ocak 2020, Perşembe 13:36

AK Parti 26. Dönem Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ve AK Partili eski milletvekili Mehmet Metiner, FETÖ kavgasına tutuştu.

TV Kayseri’de katıldığı programda Metiner'i hedef alan Elitaş, “Kayseri’yi Pensilvanya gibi gösteren Mehmet Metiner haddini aşmıştır. İki tane bozuntu adam var onlardan bilgi alıyor. Her devirde fitne sokmaya çalışan iftira eden adamlarla sen düşüp kalkamazsın. Kayseri’ye çamur atmak senin haddine değil” ifadelerini kullandı.

Mehmet Metiner ise Elitaş’ın bu sözlerine kişisel Twitter hesabından şu ifadelerle yanıt verdi:

"Asıl sen haddini aşıyorsun Elitaş efendi! Sen Pensilvanya metaforu üzerinden yaptığım analizi ya anlayacak kapasitede değilsin ya da başka kuyruk acın var senin! Kiminle düşüp kalktığına asıl sen dikkat et! Halktaki karşılığın belli! Her tarafından fitne fücur akıyor!"

Asıl sen haddini aşıyorsun Elitaş efendi! Sen Pensilvanya metaforu üzerinden yaptığım analizi ya anlayacak kapasitede değilsin ya da başka kuyruk acın var senin! Kiminle düşüp kalktığına asıl sen dikkat et! Halktaki karşılığın belli! Her tarafından fitne fücur akıyor! pic.twitter.com/0OLsZW7GAT

— Mehmet Metiner (@MetinerBasin) January 22, 2020

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık