Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.3978
  • Euro 8.9957
  • GR ALTIN 443.34
  • ÇEYREK 727.39

‘Ak Gençlik’ dergisine kaymakam sponsorluğu!

Erzurum’un Pasinler ilçesinde AK Parti Gençlik Kolları tarafından hazırlandığı iddia edilen ‘Ak Gençlik’ dergisine Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi’nin sponsor olduğu ortaya çıktı.

‘Ak Gençlik’ dergisine kaymakam sponsorluğu!
  • 17 Eylül 2020, Perşembe 11:30

İmtiyaz sahipliğini Umut Çarıkçı'nın yaptığı "AK Gençlik" adlı dergi satışa sunulmasıyla tartışmaları da beraberinde getirdi.

Tartışmanın odağında ise dergiye sponsor olan Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi var.

Sözcü'nün haberine göre; Derginin beşinci sayfasında yer alan “Dergimize Destekler” bölümünde İlçe Kaymakamı Kadir Perçi'nin fotoğrafına yer verildi ve sponsor olduğu için teşekkür edildi.

Dergide kaleme alınan yazıda ise, “Bu dava uğrunda ilk basımımızda sponsor olup ufkumuzu genişleten Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mehmet Sekmen Bey ve ikinci basımımızda sponsor olan Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi Beyefendi, Kıymetli hocamız Pasinler Sosyal İletişim Müdürü ve danışmanımız Emrah Saygı Bey'e teşekkürü borç biliriz” ifadeleri yer aldı.

“DERGİNİN BİZİMLE BİR BAĞI YOK”

‘Ak Gençlik' dergisiyle ilgili Twitter hesabından açıklama yapan AK Parti Erzurum İl Gençlik Kolları Başkanlığı ise, ”Pasinler’de yayımlanan “AK GENÇLİK” Adlı derginin AK Parti Gençlik Kolları Erzurum İl Başkanlığı ile herhangi bir bağı yoktur. Bu konuda yazılan ve söylenen tüm ifadeler asılsızdır.! İtibar edilmemesi rica olunur” ifadelerini kullandı.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık