Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5312
  • Euro 10.0979
  • GR ALTIN 493.91
  • ÇEYREK 802.86

Ahmet Takan: Bir siyasi parti liderinin çıkıp da iktidarın küçük ortaklığı ile övünmesi elbette o parti tabanı için büyük bir talihsizliktir!

Ahmet Takan, Korkusuz'daki bugünkü yazısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, parti ideolojisinden vazgeçtiğini iddia etti.

Ahmet Takan: Bir siyasi parti liderinin çıkıp da iktidarın küçük ortaklığı ile övünmesi elbette o parti tabanı için büyük bir talihsizliktir!
  • 14 Nisan 2021, Çarşamba 15:29

Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, bugünkü köşe yazısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin partisinin grup toplantısında Cumhur İttifakı'na ilişkin ifade ettiği “Biz küçük ortaklıktan gocunmuyoruz" sözlerini değerlendirdi.

AHMET TAKAN: DİBE VURUŞUN İLANIDIR

"Her şeyin yerli yerinde olduğu bir ortamda bir siyasi parti liderinin çıkıp da iktidarın küçük ortaklığı ile övünmesi elbette o parti tabanı için büyük bir talihsizliktir." yorumunda bulunan Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, "İçinde bulundukları açmazların ve yetersizliklerin  acı itirafıdır.  Moralsizlik kaynağıdır, geleceğe hedef koyamamak, tek başına iktidar olma hedeflerinin hiç olmadığı ve asla olmayacağının itirafıdır. Bu, MHP gibi bir parti içinde ideolojinin terk edilişidir. Hele, Türklük, Türkçülük, Türk milliyetçiliği iddiasında olan bir parti için de  acı bir dibe vuruşun ilanıdır…" değerlendirmesinde bulundu.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık