Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.0883
  • Euro 9.7084
  • GR ALTIN 450.77
  • ÇEYREK 739.09

Ahmet Kutalmış Türkeş'ten çok sert Mümtazer Türköne açıklaması!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin FETÖ'den hükümlü Mümtaz'er Türköne'nin yeniden yargılanmasını istemesinin ardından, Başbuğ Alparslan Türkeş'in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş'ten tepki geldi.

Ahmet Kutalmış Türkeş'ten çok sert Mümtazer Türköne açıklaması!
  • 27 Haziran 2020, Cumartesi 14:52

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'FETÖ üyeliğinden ve darbe girişimine katılmaktan' yargılanan eski Zaman yazarı Mümtaz'er Türköne'nin yeniden yargılanmasını talep etti. 

Bahçeli'nin bu açıklamasından sonra MHP yönetimini eleştiren Ahmet Kutalmış Türkeş, Mümtazer Türköne'nin Alparslan Türkeş düşmanı olduğu ifade eden bir paylaşımda bulundu.

Kutalmış Türkeş Facebook adresinden yaptığı açıklamada,"Sen Susarsan eğer gökler konuşur! Sana haksız yere dil uzatanlar kırbaca vurulur. Dilleri kolanır; Hakikat seslenir! Türkeş'in evladıyız diyerek öz evlatlarına düşmanlık edenlerin maskeleri birden düşüverir. "Türkeş'i Hiç sevmedim" diyerenlere hizmet ettileri görülülür." dedi.

Mümtazer Türköne'yi Tartışmak Mümtazer Türköne'yi Tartışmak

Mümtazer Türköne'nin meğer ne çok seveni varmış! Mümtazer Türköne'nin meğer ne çok seveni varmış!

Mümtazer Türköne Başbuğ Alparslan Türkeş ve MHP hakkında neler demişti? Mümtazer Türköne Başbuğ Alparslan Türkeş ve MHP hakkında neler demişti?

Bahçeli: Mümtaz’er Türköne’nin davası tekraren ve titizlikle değerlendirilmelidir Bahçeli: Mümtaz’er Türköne’nin davası tekraren ve titizlikle değerlendirilmelidir


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık