Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.5651
  • Euro 16.2187
  • GR ALTIN 907.05
  • ÇEYREK 1492.3

Ahmet Hamdi Çamlı, Süleyman Soylu-Sedat Peker krizinde tarafını seçti!

Sedat Peker'den 10 bin dolar aldığı iddia edilen AK Parti eski Milletvekili Metin Külünk'e AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlık destek verdi.

Ahmet Hamdi Çamlı, Süleyman Soylu-Sedat Peker krizinde tarafını seçti!
  • 25 Mayıs 2021, Salı 14:33

Sedat Peker'in YouTube kanalınd ayayınladığı 6. videoda, “Hürriyet'i bastırmadan önce gelen milletvekilinin telefon sinyallerine de bakın, ismini söylemeyeyim ayıp olur, bakabilirsiniz. Milletvekili rica etti, ben de yaptırdım” ifadelerini kullanmıştı.

Cumhuriyet'in haberine göre; İddiaların ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Benim haberim olması, benim idam edilmem anlamına gelir. Böyle bir şey akıldan geçirilebilir mi? Kekelemişler ben ne yapayım. Kim kekelemiş ise hesabını ondan sorsun, ayda 10 bin dolar hangi siyasetçiye gönderiyorsa ondan sorsun. Yanlışlıkla yazdıkları bir yere düşmüş" demişti.

Bu ifadeler sonrası Soylu'nun, Sedat Peker'den ayda 10 bin dolar aldığını söylediği siyasetçinin eski AK Parti milletvekili Metin Külünk olduğu iddia edilmişti.

ÇAMLI'DAN KÜLÜNK'E DESTEK

Bu iddialar üzerine 'Yeliz' lakaplı  AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Külünk hakkındaki iddialara karşılık sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Külünk'ü destekleyen Çamlı, şu ifadeleri kullandı:"Metin Külünk en az 40 sene önce, Amerikan'ın "bizim çocuklar"ı "şartları oluşturmak" için sokakları cepheleştirdikleri günlerde,cepteki üçbeş mermiyi paylaştığım adamdır. Şaribülleyli vennehar tiplerin "maaş" tantanasıyla, ismini ağızlarda çiğnemesi doğru değil..!"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Peker bir kıza tecavüz etmiş, dosya kapanmış! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Peker bir kıza tecavüz etmiş, dosya kapanmış!

Süleyman Soylu, Sedat Peker'in iddialarına yanıt verdi! Süleyman Soylu, Sedat Peker'in iddialarına yanıt verdi!


yukarı çık