Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5382
  • Euro 10.1246
  • GR ALTIN 495.26
  • ÇEYREK 802.86

'Abdullah Öcalan, Erdoğan'ın emriyle Oslo'ya götürüldü!'

Gazeteci Süleyman Özışık’ın 2014 yılına ait sosyal medya paylaşımı tekrar gündeme geldi. Özışık paylaşımında, terör örgütü PKK elebaşısı Abdullah Öcalan’ın Erdoğan’ın emriyle Oslo’ya götürüldüğünü iddia etmiş.

'Abdullah Öcalan, Erdoğan'ın emriyle Oslo'ya götürüldü!'
  • 28 Mayıs 2021, Cuma 15:30

Sedat Peker’in yayımladığı videolarla gündeme gelen Süleyman Özışık’ın geçmişte yaptığı paylaşımlar tekrar gündeme geldi.

Aykırı'nın haberine göre; Özışık’ın, 2014 yılında Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda şu ifadeler yer alıyor; “Abdullah Öcalan Erdoğan'ın emri üzerine gizlice Oslo'ya götürülüyor. PKK ile pazarlık masasında o da yer alıyor.”

Özışık’ın bir diğer paylaşımı ise çözüm süreciyle birlikte gündeme gelen özerklik pazarlığı ile ilgili. Özışık paylaşımında; “İlk bilgiler geldi. Bilgi kesin ve net. Oslo görüşmeleri ile ilgili kaset yayına hazırlanıyor. Kasetteki ayrıntılar şöyle. Oslo kasetinde Öcalan'a af ve Güneydoğu'nun özerkliğine dair konuşmalar var. Ama muhbir o bölümün montaj olduğu konusunda kesin konuşuyor” ifadelerini kullanmış.

İmralı canisinin kardeşi Osman Öcalan: Cumhurbaşkanlığı ile görüşmelerimiz oldu! İmralı canisinin kardeşi Osman Öcalan: Cumhurbaşkanlığı ile görüşmelerimiz oldu!

İmralı Canisi Apo'nun kardeşi Osman Öcalan'ı TRT'ye çıkarma haber verme özgürlüğü sayıldı! İmralı Canisi Apo'nun kardeşi Osman Öcalan'ı TRT'ye çıkarma haber verme özgürlüğü sayıldı!

"Beka'dan Apo'ya ne ara geldik?"


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık