Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.0334
  • Euro 9.4934
  • GR ALTIN 491.14
  • ÇEYREK 806.24

ABD'nin HAARP gemisi Ege'ye demir attı! Milli sporcu eylem için harekete geçti...

ABD'nin Sismik Araştırma Gemisi olarak kamufle ettiği Sismik Savaş / HAARP gemisi Yunanistan açıklarından İzmir ve Çanakkale açıklarına geldiği Çanakkale ve İzmir arasında da demir attığı belirtildi. Bu platform gemiyle ile ülkemiz üzerinde sismik saldırıların başlayacağı söylendi

ABD'nin HAARP gemisi Ege'ye demir attı! Milli sporcu eylem için harekete geçti...
  • 20 Nisan 2020, Pazartesi 20:56

Milli sporcu ve aktivist Alper Sunaçoğlu, ABD'nin karanlık gemisi olarak tanınan HAARP gemisinin Çanakkale açıklarına demirlediğini vurgulayarak bunu protesto etmek için harekete geçeceğini açıkladı.

UĞULTUDAN KORKMAYIN HAARP

HAARP gemisiyle ilgili açıklamalarda bulunan Milli sporcu Alper Sunaçoğlu, ''Dün İstanbul ve çevresindeki deprem sadece bir denemedir. Yayılan frekanslar ile virüsün yayılımı da kontrol edilebileceği bilinmektedir. Ege ve Marmara’daki vatandaşlarımızın deprem, salgın, sel ve gece derinden ve sanki yerin altından gelen bir uğultu sesine ve yine gökyüzünde oluşabilecek tuhaf görüntülere karşı dikkatli olmasını tebdirli olup korkuya kapılmamaları gerektiğini belirtmek isterim.'' ifadelerini kullandı.

21 NİSAN'DAN SONRA EYLEME GEÇECEK HAARP

Gemisi faaliyetlerini protesto etmek üzere 21 Nisan 2020 gününden itibaren bir gece ansızın Ege Denizi'nde platformun olduğu bölgeye yüzerek, platforma çıktıktan sonra tüm dünya milletlerinin ortak tepki oluşturmasına farkındalık eylemi yapma kararı almış bulunduğunu belirten Sunuçoğlu, ''Artık savaşlar Tank top tüfekle olmuyor. Bu platform ülkemiz için de bölge ülkeleri ve komşu ülkeler için de çok ciddi tehlike arz etmektedir. Eylemimiz başlangıç yeri bizde saklıdır Eyleme ait görüntü video ve fotoğraflar canlı yayın ortamında sosyal medya hesaplarımız üzerinden sizlere iletilecektir.'' ifadelerini kullandı.

BursaSancak

 

Sismik saldırılardan sorumlu tutulan ABD gemisi Ege'de Sismik saldırılardan sorumlu tutulan ABD gemisi Ege'de

Etiketler: ABD

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık