Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.5651
  • Euro 16.2187
  • GR ALTIN 907.05
  • ÇEYREK 1492.3

128 Milyar Doların izini böyle sürdürdüler!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti lideri Meral Akşener'e Merkez Bankası'nın eriyen 128 milyar dolarını ve Berat Albayrak'ı sordu, Akşener de Saadet lideri Karamollaoğlu'na sordu.

128 Milyar Doların izini böyle sürdürdüler!
  • 05 Mayıs 2021, Çarşamba 16:41

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Merkez Bankası'nın kayıp 128 milyar doları ve eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı sosyal medya hesabından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e “Bu ülkenin 128 milyar doları ve bir de damadı kayboldu Meral Hanım. Soruyoruz, farklı farklı yanıtlar alıyoruz; siz nerede olduklarını biliyor musunuz? 128 milyar dolar nerede?” ifadeleriyle sormuştu.

AKŞENER: SAYIN KARAMOLLAOĞLU SİZDE YENİ BİR BİLGİ VAR MI?

İYİ Parti lideri Akşener de Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu sosyal medya hesabından etiketleyerek, "Biz de milletimizin hazinesine uzanan elleri takipteyiz Kemal Bey. İktidar istediği kadar kaçsın, istediği kadar saklansın yılmadan kovalamaya devam. Sayın @T_Karamollaoglu sizde yeni bir bilgi var mı?" diye sordu.

"SORMADA DEVAM İLK BULAN ARASIN"

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'da yaptığı açıklamada, "Elbette bu tekerlek kalmaz bu tümsekte Temel Bey! Anadolu’nun Moğol İstilası’ndan buyana görmediği bir kravatlı soygunun parçası bu hiçleştirilen 128 Milyar$. Sormaya devam İlk bulan arasın Sn Genel Başkanlarım
@kilicdarogluk @meral_aksener @T_Karamollaoglu"
dedi

 


yukarı çık