Lütfen bekleyin..
cumhur gültekin
1580 gün önce
madem durusdün o zaman niçin isdifa etmedin bayrahdar bey
Tarkan
1581 gün önce
Ahmed, keşke sizin dürüstlüğünüz Bayraktar'ınki kadar olsa. Düne kadar temizdi, komplo uygulanıyordu, başbakana saydırınca hemen tu kaka oldu.
Bayrakdar en azından giderken onurlu bir hareket yapmış, vekillikten istifa etmiş ve omurgasız biçimde "emirle geldim emirle giderim tıpış tıpış" demek yerine, "bu işte haksızlık var, asıl sorumlu istifa etsin" deme kişiliğini göstermiştir. AKP istifayı kabul etmez gerçi, çünkü soruşturma gerçekten de başbakana uzayacak gibi görünüyor.
Murat Gulebenzer
1581 gün önce
Bu operasyon sonucunda Tayyip beyin gidecegi,gitmesi gereken yer hapishanedir,oradan uzun bir sure cikacagini sanmiyorum.Toplumun baskisi altinda kisa surede istifa da edebilir ama edecegine kucuk bir ihtimal veriyorum.Tabi TOKI'nin de alti ustune getirilecek,Bayraktar durustluk ornegi gosterse de onu bu isin sonunda hapis bekliyor,bunlar yemese bile bol bol yedirdiler,bu acik secik belli.
cüneyt 01
1581 gün önce
Öncelikle bayraktar TOKİ'de ki ihalelerde ne kadar yolsuzluk yapmış, akrabalarına ne kadar peşkeş çekmiş, toki ye ne kadar karadenizli torpille işe başlamış, tokilerin başına gönderdikleri site yönetimi adı altında görevlendirdiği firmaların bağlantıları kimler onu açıklasın. sonra dürüstlük abideliği yapsın.
Şevket BAKİOĞLU
1581 gün önce
Erdoğan Bayraktar ilk defa doğru hareket etmiş ve doğru konuşmuştur. Darısı başbakanlık koltuğunda oturan sahtekarın başına.
ahmed
1581 gün önce
geçen güne kadar adama demediğinizi bırakmadınız. şimdi namus abidesi seçtiniz. sizin namusunuz, bu adamın dürüstlüğü kadardır.
mehmet
1581 gün önce
bravo işte böyle olacaksınız...
emin kırca
1581 gün önce
hükmet istifa etmeli ve ivedi bir şekilde erken seçime gidilmelidir hazır elden vatan gitmeden zira bu millet yakın bir gelecekte vatansız kalmaya bırakılacak
yasar
1581 gün önce
alın size bin nankör ekmeksiz dokulununca nasılda satıyorlar
Lami
1581 gün önce
İlkdefa doğru bir hareket yapdılar
ahmet koca
1581 gün önce
bunlarin hepsi dolandirici kimlerin eline kaldik allah yardimcimiz olsun bunlarin dini imani para olmus bogazinizda kalsin.
Zekeriyya panzehir.
1581 gün önce
Bu işler çoluk çocuk işi değildir.
ZEKERİYYA PANZEHİR
1581 gün önce
BU İŞLER ÇOLUK ÇOÇUK İŞİ DEĞİLDİR.
irfan
1581 gün önce
vatanın rahatlaması için başbakanını istifaya çağırmış.güler misin, ağlar mısın?Memleketi teröriste peşkeş çekerken sesin çıkmadı da tekmeyi yedin dilin çözüldü desene...bi de bunlar onurlu insan falan demeyin arkadaş onur herkeste bulunmuyo bu devirde.
cema
1581 gün önce
Bna bunlarla gelin ,aferin...
kadir subaşı
1581 gün önce
sn bakanım teşekkür ederim onurlu bir davranış ALLAHA emanat olunuz yolunuz ve bahtınız açık olsun yeni kurulacak partide görüşmek dileğiile
TCBilgehan Vefa
1582 gün önce
Şehircilik Bakanı
Sayın Erdoğan Bayraktar Bakanı
İstfa her şeyinden etmekle çok namuslu ve şerefli onuruna yakışır çok muhteşem vatana millete çok yararlı bir iş yapmıştır Kendilerini bu namuslu davranışından ötrü kutluyorum
Saygılarımla..
ercan özdemir
1582 gün önce
istifa etmezler ,istifa ederlerse bunların hepsi ceza evinden çıkamazlar ,milet gereken dersi verecekmi bakalım seçimlerde erken seçim olmalı
misafir
1582 gün önce
helal olsun onurlu insanmış
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=