Lütfen bekleyin..

Yazarlar

Durun hele 1 dakika!.. Azıcık sakin olun... Bağırıp çağırmadan önce yavaş yavaş 9'a kadar bir sayın... Tamam, NATO skandalı hepimizin canını çok sıktı. Millî onurumuzu rencide etti. Tepki göstermeyecek miyiz? Elbette, karşılığını en ağır ve hak ettikleri şekliyle ve..
Bu başlık altında sizlerle paylaşacağımız satırlarda kendi fikirlerimizden çok, çok yönlü ilim adamı Yaşar Nuri Öztürk Hoca’dan dinlediklerimiz ve okuduklarımıza yer vereceğiz. Seçtiğimiz konu ise Maun Suresi. Hoca’nın sureye dair yaptığı ç..
Bazıları gibi meseleyi "Cahiller! Mustafa Sabri hakkındaki gerçekleri bilmiyorsunuz, o beş kez değil dört kez Şeyhülislam oldu" oportünizmine bağlayıp birilerini rahatsız edecek meselelerin etrafında dolanmamayı tercih edebiliriz.Veya "şunu söylemek gere..
Abiler doğru, haklısınız;Yolsuzluk şüphesi var.İltimas çokça var.Bazıları aile boyu “saadet zinciri” kurmuş.Birileri İran’a uygulanan ambargoyu geçim kapısı haline getirmiş.Bizim komisyoncu Arif’e rahmet okutan devletlûlar olmuş.E..
Bir yılı geçti... Başbakan Binali Yıldırım şu açıklamaya yapmıştı PKK'lı öğretmenler için: "Bu bağlamda Doğu ve Güneydoğu'da maalesef terör örgütünün baskısı veya terör örgütüyle bir şekilde ilişkiye girmiş &oum..
Türk Kurtuluş Savaşı; kahraman milletimizin üstün fedakârlığı ve Türk münevverinin inançlı desteği ile Batının emperyalist arzularının Anadolu'da boğulduğu zaferdir. Türk Milliyetçiliği fikrinin şahlanış evresi olarak Milli Mücadele, mazlum ..
Türkiye, siyasal ve sosyal olarak büyük bir yıkım yaşadı. 15 Temmuz darbe girişimi -çok şükür ki- başarılı olmasa da topyekûn yaşadığımız travmanın temel sebebi.Nasıl bir travma mı? Bakın etrafınıza; toplumun genelinde septik bir hava hakim. Takiyede tavan y..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=