Lütfen bekleyin..

Yazarlar

Yunan Savunma Bakanı Kammenos, 16 Nisan Pazar günü işgal ettikleri Aydın Eşek adamıza askeri helikopterle indi. Hava sahamızı ihlal ederken, egemenlik haklarımız gereği kendisini uyaran Türk Hava Kontrolörüne Türkçe küfürler etti. Küstah Yunan Baka..
Bu başlık altında sizlerle paylaşacağımız satırlarda kendi fikirlerimizden çok, çok yönlü ilim adamı Yaşar Nuri Öztürk Hoca’dan dinlediklerimiz ve okuduklarımıza yer vereceğiz. Seçtiğimiz konu ise Maun Suresi. Hoca’nın sureye dair yaptığı ç..
“Geçmiş olsun. Atı alan Üsküdar’ı geçti. Artık koalisyon yok. CHP’nin iktidar hayalleri bitti artık. Sıkıyönetim, sıkıyönetim mahkemesi, örfi idare de yok. Dahası, MHP de, HDP de barajı geçemez. MHP’den ayrılanlar ayrı bir parti k..
Abiler doğru, haklısınız;Yolsuzluk şüphesi var.İltimas çokça var.Bazıları aile boyu “saadet zinciri” kurmuş.Birileri İran’a uygulanan ambargoyu geçim kapısı haline getirmiş.Bizim komisyoncu Arif’e rahmet okutan devletlûlar olmuş.E..
Ülkelerine siyaset yoluyla hizmet etmek isteyen milliyetçiler şu gerçekleri bilerek geleceğe hazırlanmak mecburiyetindeler:1.  Yeni kurallara göre artık Türkiye'de Başbakan seçilmeyecek...2.   3-5 milletvekili fazla çıka..
Türk Kurtuluş Savaşı; kahraman milletimizin üstün fedakârlığı ve Türk münevverinin inançlı desteği ile Batının emperyalist arzularının Anadolu'da boğulduğu zaferdir. Türk Milliyetçiliği fikrinin şahlanış evresi olarak Milli Mücadele, mazlum ..
EVET, HAYIR KAYBETTİTarihi bir günü geride bıraktık. 3 gün evvel Türkiye’de rejimi değiştirecek, hatta anayasal süreçlerin tersten işlemesine dair “start” olacak bir değişikliği oyladık.“o kazandı, bu kazandı” tartışması, her g&uu..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=