Lütfen bekleyin..

Yazarlar

İdare ediverin... Afrin gerçeklerini anlatabilmek adına birkaç günlük gecikmemiz oldu. MHP Genel Başkanı Doktor Devlet Bahçeli'nin, AKP'nin bindirilmiş kıtalarıyla düzenlediği Osmaniye mitinginden sonra Ankara'ya dönüş yolunda mola yerinde ya..
Bu başlık altında sizlerle paylaşacağımız satırlarda kendi fikirlerimizden çok, çok yönlü ilim adamı Yaşar Nuri Öztürk Hoca’dan dinlediklerimiz ve okuduklarımıza yer vereceğiz. Seçtiğimiz konu ise Maun Suresi. Hoca’nın sureye dair yaptığı ç..
YÖK, üniversitelerde yardımcı doçentliğin kaldırılması ve Doçentlik sistemine yeni bir düzenleme getirilmesine dair önerdiği kanun düzenlemesi ile ilgili bir açıklama yaptı.Hatırlanacağı üzere YÖK daha önce konuyla ilgili üniversi..
Abiler doğru, haklısınız;Yolsuzluk şüphesi var.İltimas çokça var.Bazıları aile boyu “saadet zinciri” kurmuş.Birileri İran’a uygulanan ambargoyu geçim kapısı haline getirmiş.Bizim komisyoncu Arif’e rahmet okutan devletlûlar olmuş.E..
Ülkemizin Suriye politikalarını sevk ve idare eden siyasî ve bürokratik kapasiteye sorulması gereken 'asıl' soru şu: Fırat'ın doğusunda, Irak'la da sürekli etkileşim halinde olan, ABD/CENTCOM hâkimiyetindeki PKK/YPG kapasiteli muazzam tehdit ve tehlike &uum..
Türk Kurtuluş Savaşı; kahraman milletimizin üstün fedakârlığı ve Türk münevverinin inançlı desteği ile Batının emperyalist arzularının Anadolu'da boğulduğu zaferdir. Türk Milliyetçiliği fikrinin şahlanış evresi olarak Milli Mücadele, mazlum ..
Türkiye, siyasal ve sosyal olarak büyük bir yıkım yaşadı. 15 Temmuz darbe girişimi -çok şükür ki- başarılı olmasa da topyekûn yaşadığımız travmanın temel sebebi.Nasıl bir travma mı? Bakın etrafınıza; toplumun genelinde septik bir hava hakim. Takiyede tavan y..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=