Lütfen bekleyin..

Yazarlar

"Çözüm süreci" denen ihanet sürecinde terör örgütü PKK'nın insafına terk edilen eski adı ile geçici köy korucuları yeni adı ile güvenlik korucuları yeniden hatırlandı, baş tacı edildi!..Devlet millet bekası için..
Bu başlık altında sizlerle paylaşacağımız satırlarda kendi fikirlerimizden çok, çok yönlü ilim adamı Yaşar Nuri Öztürk Hoca’dan dinlediklerimiz ve okuduklarımıza yer vereceğiz. Seçtiğimiz konu ise Maun Suresi. Hoca’nın sureye dair yaptığı ç..
AKP’nin siyasi kazanç uğruna değerlere sarılması siyasetinin ayrılmaz bir parçası. Bir bakıyorsunuz düne kadar “ırkçı-kâfir” dedikleri Türkeş’e sevdalanmışlar. Bir bakıyorsunuz hayatta iken “Amerikancı” diye etmedik hakaret bır..
Abiler doğru, haklısınız;Yolsuzluk şüphesi var.İltimas çokça var.Bazıları aile boyu “saadet zinciri” kurmuş.Birileri İran’a uygulanan ambargoyu geçim kapısı haline getirmiş.Bizim komisyoncu Arif’e rahmet okutan devletlûlar olmuş.E..
Bugünkü YENİÇAĞ » ANASAYFA YAZARLAR SİYASETAkşener Bostancı'dan 'hayır' diyecekMHP Genel Başkan adayı Akşener, Bostancı'dan 'hayır' diyecek. İstanbullularla saat 20:00'de bir araya gelecek olan Akşener, bu..
Türk Kurtuluş Savaşı; kahraman milletimizin üstün fedakârlığı ve Türk münevverinin inançlı desteği ile Batının emperyalist arzularının Anadolu'da boğulduğu zaferdir. Türk Milliyetçiliği fikrinin şahlanış evresi olarak Milli Mücadele, mazlum ..
Kelimenin tam anlamıyla “ilginç” bir değişiklik teklifi ile muhatabız.Tüm derdi, sorunu, sıkıntıyı bir kenara bıraktık, anayasal süreçlerin tersine olacak şekilde, iktidarın yetkisini, hem bir kişiye devretmeyi hem de arttırmayı oylayacağız.On sekiz madded..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=