Lütfen bekleyin..

IŞİD'ten ABD'nin canını yakacak infaz!

Terör örgütü IŞİD 16 dakikalık bir video yayınladı. O videoda yine bir infaz var. Bu kez kafası kesilerek öldürülen kişi ABD’li yardım görevlisi Peter Kassig.

IŞİD tarafından Ekim 2013’de rehin alınan 26 yaşındaki Irak’ta yardım için bulunan sağlık görevlisi Peter Kassig kafası kesilerek infaz edildi.

MÜSLÜMAN OLUP 'ABDÜLRAHMAN' ADINI ALMIŞTI!

Kassig’in Müslümanlığı seçip Abdülrahman ismini almış olmasına rağmen neden öldürüldüğü bilinmiyor. Ancak IŞİD bir önceki idam videosunda sırada Peter Kassig’in olduğunu açıklamıştı. Yayınladığı son videoda Kassing'in idam videosu oldu. Bir yıldır rehin tutulan Kassing için anne babası serbest kalması umuduyla bir video yayınlamıştı.

IŞİD İngiliz yardım görevlisi Alan Henning, Amerikalı gazeteciler James Foley ve Steven Sotloff ile İskoç yardım kuruluşu çalışanı David Haines'i benzer şekilde, başlarını keserek öldürmüştü. IŞİD, Kassig'i ilk olarak İngiliz yardım görevlisi Alan Henning'in infaz edildiği videonun sonunda "bir sonraki kurban" olarak göstermişti. Kassig ve Henning'in aynı hücrede tutulduğu biliniyordu.
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=