Lütfen bekleyin..

Bursa'nın başına bela Olan 'Örümcek Adam' güvenlik kamerasında

Bursa'da borulardan tırmanarak 6'ncı kattaki dairelerden hırsızlık yapan ve Eskişehir'de yakalanan İzzet Ö.'nün güvenlik kamerası görüntüleri, polisi bile şaşırttı.

Bursa'da, yağmur suyu tahliye borularından tırmandığı 6'ncı kattaki dairelerden hırsızlık yaptığı ileri sürülen ve Eskişehir'de yakalanan 32 yaşındaki İzzet Ö.'nün güvenlik kamerası görüntüleri, polisi bile şaşırttı.

Binalara çıkmak isterken zorlanınca, ayağındaki çorabı çıkartıp eline geçiren İzzet Ö.'nün 2'si 6'ncı kattaki ev olmak üzere 18 ayrı hırsızlık olayına karıştığı tespit edildi.

SU TAHLİYE BORULARINDAN TIRMANMIŞ

Merkez Nilüfer İlçesi'nde bir süre önce apartmanın 6'ncı katındaki daireye, yağmur suyu tahliye borusundan tırmanan şüpheli aradıklarını bulamayınca bu kez uyuyan ev sahibini bıçak tehditi ile kaldırıp kendisinden otomatik para çekme kartları ile ziynet eşyalarını alıp kaçtı. Aynı zanlı bir süre sonra bu kez bir başka evin 6'ncı katına su tahliye borusundan tırmandı.

PARMAK İZİ ELE VERDİ

Çizgi roman ve film karekteri 'Örümcek adamı' andıran hırsızın parmak izlerinden birçok suçtan kaydı bulunan İzzet Ö. olduğu tespit edildi.

GÜVENLİK KAMERALARINA TAKILDI

Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Gasp Büro Amirliği ekipleri İzzet Ö.'yü önceki gün Eskişehir'de kaldığı bir pansiyonda yakalandı. Şüphelinin hırsızlık yaptığı binalarda bulunan güvenlik kameraları olanları görüntüledi.

ÇORABINI ÇIKARIP ELİNE GEÇİRMİŞ

Görüntülerde İzzet Ö. binalardaki su tahliye borusuna çıkmak isterken zorlanınca ayağındaki çorabı çıkartıp eline taktı. Borulara uzanamayınca ayağının altına teneke koyup zıplayarak kendini çektiği tesbit edildi.

18 AYRI HIRSIZLIK OLAYINA KARIŞMIŞ

Yapılan araştırmada 'Örümcek Adam Hırsız' İzzet Ö.'nün 2'si 6'ncı kattaki ev olmak üzere toplam 18 hırsızlık olayına karıştığı tespit edildi. Mahkemeye çıkartılan şüpheli tutuklandı.
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=