Lütfen bekleyin..

Sapıklık !

İngiltere'de geçen yıl evlenen bir çift 462 günde 500 farklı kişiyle ilişkiye girdi. Tuhaf çift üstelik bu durumu birbirinin isteği ile yapıyor.

Yaklaşık bir buçuk yıllık evli olan Sarah ve David Rose çifti dünyanın en sıradışı çiftlerinden biri. Birbirlerine deli gibi aşık olduklarını söyleyen Rose çifti farklı kişilerle ilişkiye girmenin oldukça doğal olduğunu ve evliliklerini sıkıcı olmaktan kurtardığını düşünüyor.

BU ŞEKİLDE DAHA ÇOK BAĞLANIYORLARMIŞ!

The Sun gazetesinde yer alan habere göre 41 yaşındaki Sarah ve 49 yaşındaki David'e göre evliliklerinin güçlü olmasının sebebi "eş değiştirme" alışkanlıkları. İlk eşinden 2 yetişkin çocuğu bulunan Sarah kocası David'den önce böyle bir şey yapmadığını hatta ilk başta oldukça korktuğunu anlatıyor. Eşiyle birlikte eş değiştirme kulübüne üye olan Sarah evlendiği günden bu yana 500 erkekle kocasının onayıyla ilişkiye girmiş, aynı şekilde David de birçok kadınla ilişkiye girmiş.

KOCASINI BAŞKA KADINLARIN İSTEMESİ HOŞUNA GİDİYORMUŞ

İlk başlarda biraz eşini kıskandığını söyleyen Sarah daha sonra asla cinsel ilişkiye girdiği kişilere karşı bir his duymadıklarına kanaat getirince kocasını kıskanmaktan vazgeçmiş. David Rose ise eş değiştirme kulübünde eşiyle birlikte olmak için 20 erkeğin sırada beklediğini görmenin kendisine mutluluk verdiğini anlatıyor.
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=