Lütfen bekleyin..

Şehit Komiserin 2 Yaşındaki Kızı Yetim Kaldı

Bingöl'deki hain saldırıda şehit olan Komiser Hüseyin Hatipoğlu'nun eşi acı haberi Ordu'da aldı. 3 yıllık evli olan komiserin 2 yaşında bir kızı vardı.

Bingöl'de silahlı saldırı sonucu şehit olan Komiser Hüseyin Hatipoğlu'nun eşi Sibel Hatipoğlu acı haberi memleketi Ordu'da aldı. Acı haberi alan Sibel Hatipoğlu'nun ailesiyle birlikte Bingöl'e gitmek için Ordu'dan ayrıldığı bildirildi.

Bingöl'deki hain saldırıda şehit olan Komiser Hüseyin Hatipoğlu'nun Amasya doğumlu ve Ordu'dan evli olduğu öğrenildi. Komiser Hatipoğlu'nun, henüz 3 yıllık evli ve 2 yaşında bir kız babası olduğu belirtildi.

3 YIL ÖNCE EVLENMİŞTİ

Ordu Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde görev yaparken 2006 yılında dönemin Ordu Valisi Said Vakkas Gözlügöl'ün Özel Kalem Müdürlüğü'nü de yapan şehit Komiser Hüseyin Hatipoğlu, 3 yıl önce Ordu'dan gazeteci Sibel Hatipoğlu ile evlenmişti.

2 YAŞINDA KIZI VARDI

2 yaşında kız çocuğu babası olan Amasya doğumlu şehit komiser Hüseyin Hatipoğlu, uzun yıllar Ordu'da görev yapmış, başarılı çalışmalarıyla çok sayıda taltif almıştı.

ACI HABERİ BİNGÖL'DE ALDI

Bingöl'de silahlı saldırı sonucu şehit olan Komiser Hüseyin Hatipoğlu'nun eşi Sibel Hatipoğlu acı haberi memleketi Ordu'da aldı. Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker'in kent merkezinde olaylar nedeniyle tahrip edilen işyerlerinde inceleme yaparken yanında olan ve silahlı saldırıya uğrarak şehit olan polislerden komiser Hüseyin Hatipoğlu'nun eşi Sibel Hatipoğlu acı haberle yıkıldı.

EŞİNİ BAYRAM İÇİN ORDU'YA GÖNDERMİŞTİ

2.5 yıl önce Ordu İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yaparken Sibel Hatipoğlu ile evlenen Hüseyin Hatipoğlu'nun tayni Bingöl'e çıktı. Kurban Bayramı nedeniyle eşini Ordu'daki ailesinin yanına gönderen ve bayram sonu izin alıp kayınpederine gitmeyi planladığı öğrenildi.

İZNİ İPTAL OLDU, GİDEMEDİ

Ancak, Kobani protestoları nedeniyle izinlerin iptal olmasıyla üzerine Sibel Hatipoğlu'nun ziyaretini bir süre uzattığı belirlendi. Ancak, acı haberi alan Sibel Hatipoğlu'nun ailesiyle birlikte Bingöl'e gitmek için Ordu'dan ayrıldığı bildirildi.
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=