Lütfen bekleyin..

Cübbeli Ahmet Hoca'dan PKK sürecine tepki

Cübbeli Ahmet Hoca, "Bu vatanın bölünmesine hizmet edecek projelere destek olanlar, ahirette cevabını veremezler" dedi.

İsmailağa Cemaati'nin önde gelen isimlerinden Ahmet Mahmut Ünlü, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi'ni ziyaret etti.

"BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ'NİN ALETİ OLACAKLAR"

Türkiye Cumhuriyeti'nden ayrılmak isteyen bazı gruplar olduğunu söyleyen Ünlü, şöyle konuştu:

"Şu anda elimizde bulunan Türkiye Cumhuriyeti toprakları elimizde kalan son vatan topraklarıdır. Bunun üzerinde oyunlar oynanarak elimizden alınmasına, bunun da parçalanmasına dair gayretler hortlamış durumda. Bunu nasıl kabul edeceğiz? Devamlı arkadan hançerleniyoruz. Bazı halkımız da aldatılıyor. Yarın onlar Yahudinin, Büyük Ortadoğu Projesi'nin aleti olacaklar. Nasıl Türkiye'ye 'Açın sınırları' diye yalvarıyorlar, daha büyük olaylarla karşılaşacaklar. Sen özerklik istiyorsun, istediğin yer bir avuç yer. Sen bir avuç yerde özerk olduğun zaman zaten önüne gelen seni bir yudumda yiyecek. Parçala, böl, ye. Sen bunu anlamıyor musun?"

KATİLLERİ MUHATAP ALIP, ONLARI SERBEST BIRAKAMAZSINIZ

Ahmet Mahmut Ünlü, şehitlerin ailelerinin ve gazilerin terörle mücadelede söz sahibi olması gerektiğine dikkat çekerek şöyle devam etti:

"Katillerin asla affedilmemesi, serbest bırakılmaması lazım. Çünkü hükümetin, devletin hakkı değil. Kur'an-ı Kerim'de 'Zulme uğramış, şehit düşmüşlerin kan sahiplerine saltanat ve güç verdik' deniyor. Hak, kan sahibinindir. Kan sahibi ise şehitlerimizin babalarıdır, gazilerimizdir. Kimse şu, bu adına, 'İlerleyeceğiz', 'Şöyle olacağız, böyle olacağız' diyerek kan sahiplerinin kanını bağışlama hakkına sahip değildir. İsra Suresi'ni okuyorum. Müslümanı Kur'an bağlar."
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=