Lütfen bekleyin..

MHP mitingleri tusunami gibi AKP'yi sarsıyor!.. Antalya'da MHP RÜZGARI...

MHP Antalya'da miting düzenledi...

Antalya'da coşkulu kalabalığa hitap eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'ye yönelik tehdidin milletçe var olma, yok olma noktasına dayandığını söyledi.

7 Haziran seçimlerinde Türkiye'mizin geleceğinin belirleneceğini söyleyen Bahçeli, "Türkiye ya AKP ile eksik kalmış bir yıkımı tamamlayacaktır. Ya da kendi geleceğini kendi azim ve kararı ile tayin edecektir. AKP işbirliği içinde olan ihanet çeteleri gözlerini Türkiye'ye dikmişlerdir. Tehlike her yandadır. Her kesimi sarmıştır. Milli güvenlikle ilgili değerlendirmeler bir tek kişinin keyfine kalmıştır. Adalet kundaklanmaktadır. Hukuk katledilmektedir. Ahlak yerlerde sürünmektedir. Kimsenin kimseye güveni kalmamıştır. AKP korku devletini kurmuştur" diye konuştu.

Bahçeşi, "AKP iktidardan inerse istikrardan eser kalmaz" denildiğini hatırlatarak, "Bu Türkiye tablosunun neresinde istikrar görüyorsunuz? Bu kaosun, bu yalan sultasının, ihanet ve melanet saltanatının neresini istikrar buluyorsunuz? Bazıları AKP'nin devamını istemektedir. Bunun adını da istikrar koymaktadır. İstikrar adına AKP'yi isteyenler işbirlikçilerdir, bölücülerdir, yağmacılardır, Türk düşmanlarıdır, Sevr sevdalılarıdır, faiz lobisi, rant lobisidir, 17-25 Aralık'ta yakayı ele veren rüşvetçi, hırsız ve utanmaz yandaşlardır" dedi.

Bahçei, AKP sözcülerinin başarı ve büyüme masallarına dikkat çekerek, "Ecdad yadigarı vatan topraklarından namertçe kaçtılar, Süleyman Şah'ın türbesini kamyona yükleyip Eşme'de soluğu aldılar. Sonra da 'başardık, dünya bizi alkışladı'diyerek Antalyalılarla alay ettiler" dedi. Bahçeli, çaresizliğe, yoksulluğa, yolsuzluğa karşı çarenin MHP olduğunu söyledi ve "Gelin Türkiye'ye birlikte sahip çıkmak için yürüyelim" diyerek, iktidarları döneminde işçiye, emekliye, çiftçiye, işsize verilecekleri anlattı.
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=