Lütfen bekleyin..

Omuriliğindeki disk kayması sonucu öyle bir hastalığa yakalandı ki...

"ZEVK ALINIR BİR TARAFI YOK İĞRENİYORSUNUZ"

"Günde 100 kereden fazla orgazm oluyor..."

Amerika'nın Wisconsin eyaletinin Two Rivers kentinde karısı April ve iki oğlu Christian (12), Tayten (11) ile birlikte yaşayan Dale Decker, 2012 yılında sandalyeden düşmesi sırasında omuriliğindeki disk kayması sonucu günde 100 kereden fazla orgazm oluyor.

İNSANLARIN ARASINDA DEFALARCA ORGAZM OLUYOR

Dale Decker, günlük hayatında, insanların arasında iken, alışverişte hatta babasının cenazesinde tabutunun başında bile defalarca orgazm olduğunu söyledi.

"DÜŞÜNÜN BABANIZIN CENAZESİ BAŞINDA 9 KEZ ORGAZM OLUYORSUNUZ"

"Düşünün babanızın cenazesinde dizlerinizin üzerinde ona veda etmek üzeresiniz, arkanızda aileniz ve bir sürü davetlinin önünde 9 sefer orgazm oluyorsunuz. Böyle bir tecrübeden sonra yaşadığınız sürece artık orgazm olmak istemiyorsunuz." diyor Decker.

"ZEVK ALINIR BİR TARAFI YOK İĞRENİYORSUNUZ"

Yaşadığı rahatsızlıktan sonra çalışamadığını, insanların arasına karışmaktan çekindiğini, bu sorunun hayatını mahvettiğini söyleyen Decker, "Fiziksel olarak iyi hissettirse bile bunun zevk alınacak bir tarafı yok, olan bitenden iğrenir hale geliyorsunuz artık" diye sözlerine ekliyor.

KAZA SONRASI OLDU

2012 yılında yaşadığı kaza sonrasında hastaneye kaldırılırken yaşadıklarını anlatan Decker, "Beni hastaneye götürürlerken ilk beş orgazmımı yolda yaşadım ve bir daha hiç durmadı" dedi.

haberler.com
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=