Lütfen bekleyin..

Uğur Işılık'tan kadınlar için OLAY SÖZLER!..

AKP milletvekili adayı Uğur Işılak, katıldığı bir televizyon programında 'Kadının fıtratında erkeğe köle olmak var' dediği ortaya çıkınca sosyal medya sallandı.

AKP İstanbul 3.bölgeden 9.sırada aday gösterilen ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Tayyip Erdoğan için 'Dombra' şarkısını değiştirerek yazan Uğur Işılak, katıldığı bir televizyon programında "Kadının fıtratında erkeğe köle olmak var" ifadelerini kullandı, sosyal medya ayağa kalktı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

Işılak, kadının "Erkeğe ait olduğunu ve bunun fıtrat olduğunu" ifade ederek "Ben sahip olurum, sen ait olursun" dedi, sosyal medyada Uğur Işılak'ın bu açıklamaları dalga dalga yayıldı.

"BİR KOCAYA KÖLE OLMAK..."

Işılak, "Her feministin gönlünde bir kocaya meftun olmak, onun kölesi olmak, onun bireyi olmak, ona ait olmak gibi bir hissiyat yoksa gelsin karşıma çıksın. Her kadının içinde fıtri olarak bu var. Bu yokmuş gibi hareket etmek fıtrata aykırı hareket etmektir ki onlar kesinlikle mutlu değiller. Ben o feministlerin mutlu olduğunu zannetmiyorum. Kadının tabiatı bağlanmaktır, ait olmaktır. Erkeğinki öyle değildir. Erkek kadına ait olmaz, sahip olur. Bazı kadınlar bunu karıştırıyor; ben sahip olurum, sen ait olursun" sözlerini sarf etti.
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=