Lütfen bekleyin..

Ülkücüler'den tam not alan MHP seçim şarkısı: Selam Anadolu'ya - Turgay Başyayla

Haber Fedai DETAY Seçimler yaklaştıkça siyasi partilerin propagandaları da hız kazanıyor...

Siyasi partiler afişlerin yanı sıra kısa filmler ve seçim şarkıları ile de seçmenin karşısına çıkıyor...

MHP de bu kapsamda çok sayıda seçim müziği hazırlattı.

MHP'nin hazırlattığı şarkılar arasında ise sözleri Ahmet Coşkun'a ait olan "SELAM ANADOLU'YA" adlı parça öne çıktı...

Türk Halk Müziği sanatçısı Turgay Başyayla'nın güçlü sesiyle hayat bulan parça sosyal medyada şimdiden 1 milyona yakın dinlendi.

İŞTE O ŞARKI ve SÖZLERİ:

Hey, hey hey. Selam Anadolu’ya, selam toprağa suya. Şaha kalksın milletim, selam yıldıza aya. Dilimiz halkın dili, elimiz hakkın eli. Devletimiz var olsun, liderimiz Bahçeli.

Hey ya hey ya MHP, haydi şimdi MHP.

Yolsuzluk yok olacak, yoksulluk son bulacak. Milli iktidar ile huzur baki kalacak. Dilimiz halkın dili, elimiz hakkın eli. Devletimiz var olsun, liderimiz Bahçeli.

Hey ya hey ya MHP.

Anlat kardeşim anlat, aka karaya inat. Egemenlik milletin, yıkılsın bu saltanat. Dilimiz halkın dili, elimiz hakkın eli. Devletimiz var olsun, liderimiz Bahçeli.

Hey ya hey ya MHP, haydi şimdi MHP.

Gözetip fukarayı, temizleyip karayı. Hesabı sorulacak, unutma Aksaray’ı. Dilimiz halkın dili, elimiz hakkın eli. Devletimiz var olsun, liderimiz Bahçeli.

Hey ya hey ya MHP.

Şeref bizim şan bizim, asil olan kan bizim. Millet bozar oyunu, baksınlar cihan bizim. Dilimiz halkın dili, elimiz hakkın eli. Devletimiz var olsun, liderimiz Bahçeli.

Hey ya hey ya MHP.

Muhammed’iz, Ali’yiz, Sünni’yiz, Alevi’yiz, senlik benlik yok bizde, bir aşkın aleviyiz. Dilimiz halkın dili, elimiz hakkın eli. Devletimiz var olsun, liderimiz Bahçeli.

Hey ya hey ya MHP, haydi şimdi MHP.

Kaynak: HABER FEDAİ
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=