Lütfen bekleyin..

Cübbeli Ahmet Hoca'dan AKP'nin fetvacısı Hayrettin Karaman'a: Kıvırıyor!

Cübbeli Ahmet Hoca, AKP yandaşı Yeni Şafak gazetesinin Hayrettin Karaman'a fena yüklendi.

Cübbeli Ahmet Hoca ve Hayrettin Karaman arasındaki kavga sertleşecek sürüyor. Hayrettin Karaman'ın 'Polemik Değil, Diyalog' kitabındaki 'Yahudiler Hıristiyanlar cennete gidebilir' sözü üzerinden başlayan tartışma, Cübbeli Hoca'nın sert eleştirileyirle kavga boyutuna ulaştı.Cübbeli Ahmet Hoca, Hayrettin Karaman'a bu haftaki sohbetinde zehir zemberek sözlerle yüklendi.

İşte Cübbeli Ahmet Hoca'nın o sözleri:

KIVIRMAK ZORUNDA KALDI

Bak adam kaç sene sonra kıvırmak zorunda kaldı. Elhamdülilah. Biz kârdayız. Biz reddiyelerimizde haklıydık. Ve şimdi de kendi kendini rezil etti. Bizim için sorun yok bunda. Bize atsa da, yalancı, şucu, bucu iftiracı falan... Ama üstüne kaldı o şey. O zaman tekzip yapmadığından, seneler sonda bugün, bu beni bağlamıyoru bile şu anda dediği için, haksız olduğunu herkes kabul etti ki, senelerdir senin adına bu kadar şey çıkıyor, niye sustun da şimdi gelip de bugün diyorsun bunu?

Kaburgası kalın adam, ona bu şekilde manevra yaptırmak, 'lanlış anlaşılan şeyler var hakikaten' dedirtmek, 'benim görüşüm o değil, Yahudi, Hırıstiyan cennete gidecek demedim' dedirtmek, buna bmecbur bırakmak, ilmi mücadelenin sonucudur. Bu sokak kavgasıyla olacak iş değil. Tabii bazı şartlar da değişti.

internethaber
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=