VİDEO - Saadet’in ‘Sülün Osman’ reklam filmi kaldırıldı! “Kendilerine bağladılar…”

Saadet Partisi’nin 31 Mart Yerel Seçimleri için vizyona giren filmler öncesinde gerçek bir hikayeden alıntı yaparak hazırladığı ‘Sülün Osman’ temalı reklam filmi yayıncı reklam ajansına baskı yapılarak kaldırtıldı.

KARAMOLLAOĞLU: HÜKÜMET SÜLÜN OSMAN’DAN NİYE BU KADAR ÇEKİNDİ?

MilliGazete‘de yer alan habere göre; Ankara’daki gazetecilerle bugün kahvaltıda bir araya gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, kaldırılan ‘Sülün Osman’ reklam filmiyle ilgili konuştu.

Programa katılan gazetecilere reklam filmini izlettiren Karamollaoğlu, “Hükümet Sülün Osman’dan niye bu kadar çekindi anlamadım. Baskı kurdular, reklam ajanslarına Sülün Osman’ı kaldırttılar” dedi.

Sosyal meydan hesabından da reklam filmlerinin kaldırtıldığını söyleyen Saadet lideri Karamollaoğlu, “Filmdi, gerçek oldu! Organize bir şekilde yapılan baskılar sonucunda “Sülün Osman” reklamımız yayından kaldırıldı. Takdir, milletimizindir!” ifadelerini kullandı.

SAADET PARTİSİ’NİN ‘SÜLÜN OSMAN’ REKLAM FİLMİ

Saadet Partisi 1 Şubat’ta vizyona giren ‘Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’ filmi öncesinde gerçek bir hikayeden alıntı yaparak hazırladığı ‘Sülün Osman’ temalı reklam filminde Sülün Osman lakaplı dolandırıcıyı konu aldı.

Reklamda, Galata Kulesi’nden Taksim Meydanı’na kadar Sülün Osman’ın dolandırdığı vatandaşlar anlatılıyor. Köprü geçiş ücretlerine de atıfta bulunulan reklamda, “Galata köprüsüne adım atan herkesten geçiş ücreti aldı. Tabi o zamanlar köprüden geçmeyenler para ödemek zorunda değildi. Sülün Osman mesleğinde ilk değildi sonuncuda olmadı.” ifadeleri kullanılıyor.

- 7 Şubat 2019 13:44 A A

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.