VİDEO - Koray Aydın’dan Ekrem İmamoğlu için iddialı açıklama: Son ankette…

Koray Aydın’dan yerel seçim sürecine ilişkin çarpıcı açıklama…

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın partisinin adaylarına destek vermek üzere sürdürdüğü şehir ziyaretleri kapsamında bugün Kırıkkale’deydi.

Kırıkkale il teşkilatını ziyaretinde basın mensuplarıyla da buluşan İYİ Partili Aydın, seçim sürecine ilişkin iddialı açıklamalarda bulundu.

“ANKARA’DA FARK AÇILIYOR, İSTANBUL’DA İMAMOĞLU ÖNE GEÇTİ”

Bir basın mensubunun “anket yaptırıyor musunuz?” sorusu üzerine Aydın şu cevabı verdi:

“HALK KULAK ÇEKMEYE KARAR VERMİŞ”

“Ankara’yı kesin kaybettiler, fark açılıyor, kapanmıyor. Fark her gün biraz daha açılıyor, ben şahsen Ankara´daki seçimin bittiğini düşünüyorum”

“Sayın İmamoğlu’nu eskiden beri tanırım, çok düzgün biridir. İmamoğlu sempatik, halka yakın biridir. Kendisini ve ailesini tanıyorum, aile olarak dindardırlar. Ben herkesin oy verebileceği bir isim olduğunu düşünüyorum. Şu an itibarıyla anketlerde, o da farkı kapattı ve son anketlerde iki puan öne geçtiğini biliyoruz. Tabii İstanbul çok büyük bir şehir, dalgalanmalar her zaman olabilir, orada da seçimin bu duruma gelmesi, vatandaşın oluşan tepkisinin ne büyüklükte olduğunu gösteriyor. Çok enteresan sonuçlar geliyor, büyükşehirler bir bir gidiyor. Halk kulak çekmeye karar vermiş, bunun Türkiye genelinde muazzam bir yansıması var. İzmir belli, Bursa’da kaybetmek üzereler, Antalya, Mersin o hattaki bütün illerde seçimin Cumhur İttifakı açısından kaybedileceği gözüküyor.”

- 9 Mart 2019 18:44 A A

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.