VİDEO - Koray Aydın’dan çarpıcı açıklamalar!

Bursa’da partisinin il başkanlığı tarafından tertip edilen mahalle başkanları eğitim toplantısında konuşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, “Bu seçimde Türkiye’nin belediye tablosu değişecek” dedi.

Bursa’da ittifak konusunda zorlukların aşıldığını belirten Koray Aydın, “Belirli bir mutabakata vardık. Esas bundan sonrası önemli. Bursa’nın bir değişime ihtiyacı var. Yerel anlamda Bursa’nın sıkıntılarını görüyoruz. Bu yüzden bu değişimi sağlayacak bir atağa ihtiyacımız vardı. Bu işbirliğinin, bu durumun zeminini hazırladığını düşünüyorum. Allah izin verirse mart ayının sonunda Bursa bu değişimi yaşayacak” dedi.

“TÜRKİYE’NİN BELEDİYE TABLOSU DEĞİŞECEK”

Seçimler için iddialı konuşan Aydın, “Türkiye’nin belediye tablosu bu seçimde değişecek. Ortaya farklı bir tablo çıkacak. İyi kurgu ve iyi çalışma yaptığımızı düşünüyorum. Tüm adaylarımızın açıklamasını önümüzdeki Çarşamba gününe kadar bitirmeyi düşünüyoruz” dedi.

İYİ Partili Aydın’ın partisini tanımlarken kullandığı “Biz hakkı, doğruyu ve bu milletin aradığı adaleti temsil ediyoruz. Başımız dik, göğsümüzü gere gere siyaset yapıyoruz. Devletin sopasına güvenerek, korku tüneline İYİ Partilileri de sokmak istiyorlarsa; buradan, Bursa’dan seslenerek söylüyoruz: Bizi korkutacak bir güç Türkiye’de dünyada da yok! Zalimden korkmayız, bizler sadece Allah’tan korkarız !” şeklindeki ifadeler de salondan büyük alkış aldı.

YOĞUN KATILIM 

İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından mahalle başkanlarına yönelik Merkez Osmangazi ilçesinde Merinos Kongre ve Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen eğitim toplantısına Koray Aydın’ın yanı sıra İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılarından Berna Sukas, İYİ Parti Bursa milletvekili Ahmet Kamil Erozan, İYİ Parti Bursa İl Başkanı Yahya Bahadır ile çok sayıda parti üyesi ve vatandaş katıldı.

Toplantıda, partinin mahalle başkanlarına yerel seçim öncesi nasıl hareket etmeleri, seçmene nasıl davranılması konularında eğitim verildi. Eğitime katılanlara İl Başkanlığı’nın hazırladığı sertifikalar takdim edildi.

- 12 Ocak 2019 22:57 A A

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.