VİDEO - Koray Aydın: Beka meselesi varsa biz canımızı vermekten çekinmeyiz!

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Türkiyem TV’de önemli açıklamalarda bulundu. Cumhur İttifakı’nın ‘Beka’ söylemine çarpıcı eleştiride bulunan Aydın, “Bir ülkücü olarak söylüyorum. Ülkemiz gerçekten sıkıntıda olursa, ülkenin bekası ile ilgili risk almada en önde bizi görürsünüz. Gerçeklerle yüzleşin, bu seçimlerin üzerine ‘beka’ meselesini şal olarak örtemezsiniz” dedi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara milletvekili Koray Aydın Türkiyem Tv’de Muharrem Soğuksu’nun sunduğu Seçime Doğru adlı programın canlı yayın konuğu oldu.

“BEKA SÖYLEMİ GERÇEK SORUNLARI ÖRTMEK İÇİN KULLANILAN BİR ŞAL”

Yerel seçim sürecine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu Koray Aydın, Cumhur İttifakı’nın üyeleri olan Erdoğan ve Bahçeli tarafından dillendirilen “ülkenin bekası” söylemini eleştirdi. “Muhtar, belediye başkanı, belediye meclis üyelerini seçeceğiz. Bunun ülkenin bekası ile ne alakası var” diyen Koray Aydın, “beka söylemi ülkenin gerçek sorunlarının üstünü örtmek için kullanılan bir şal” olduğunu kaydetti.

“GERÇEKTEN ÜLKEDE BEKA SORUNU OLSA EN ÖNDE BİZ GİDERİZ”

Koray Aydın, “Geldiğimiz köken itibariyle, ülkücü olarak söylüyorum; ülkemiz sıkıntıda ve darda olursa ülkenin bekasıyla ilgili risk almada en önde bizi görürsün. Biz bu ülke için canını vermekten korkmayan insanları temsil ediyoruz.” dedi.

- 2 Mart 2019 16:01 A A

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.