VİDEO - Bahçeli’den Meral Akşener’in evine yapılan baskına ilk yorum: Davet verilince…


Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Lideri Meral Akşener’e yapılan saldırıya sahip çıktı.

Bahçeli, Akşener’in evinin önündeki provakasyonu, ‘demokratik hak’ olarak değerlendirdi.

Bahçeli’nin, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i hedef aldığı ve Akşener’in evinin önündeki saldırıyı savunduğu sözler şu şekilde:

“DAVET VERİNCE İCABET EDEN ÇIKACAKTIR, ÇIKMIŞTIR DA”

“Don Kişot, yel değirmenlerine kılıç çekerek saldırırdı. Siyasi Don Kişotların da ilkeleri, çizgileri yoktur. İP Genel Başkanı’nın söylemleri zincirleme olaylara neden olmuştur. Bu şahıs MHP’ye nifak tohumları fırlatmış, zehir kusmuştur. İP Genel Başkanı’nın kulağına kim fısıldadıysa ilkel bir şekilde partimize ve dava arkadaşlığımıza saldırmıştır. Küçük ortak dedi, lastik adam dedi, paspas dedi. Yalanına yalan ekledi, bu iftiraları ayaklarımızın altında çiğniyor, muhatabına iade ediyoruz.”

“Sosyal medyadan cevap verince Türkiye’nin konuştuğu olaylar vuku bulmuştur. Adres vererek cevap verecek kadar çıldırmıştır. Davet verince icabet eden çıkacaktır, çıkmıştır da. Gidenler gayet normal protesto yaptılar. İl teşkilatımızdan habersiz bunu yaptıkları için görevden aldık. Ankara’dan adres verip Üsküdar’da olması, 2 kişiyiz deyip 3’üncü kişinin de videoya alması dikkatten kaçmamıştır. Evde kimler konuşlanmıştır”

“YA DİLİNİ KOPARIR YA ELİNİ KIRARIZ”

“Üsküdar’da tuzak kurulmuştur. Hiçbir Türk kadınının kabul edemeyeceği bir üslupla cevap vermiştir. Erkekseniz gelin ulan diyebilir mi? Bu nasıl bir şuursuzluktur. Siyasi erime yaşıyorlar. Elle gelen düğün bayram diyoruz, gelecekleri varsa görecekleri olduğunu hatırlatıyoruz. MHP şehit ocağıdır. Yancı ve paspas değildir. MHP, Tükiye’nin kıvancı, son kalesidir. Lastik adamlarla işi olmaz. Aksini söyleyen edepsizdir, şahsiyetsizdir. Kim dil uzatırsa, el uzatırsa, ya dilini koparır, ya elini kırarız. MHP, toplaşılan tarla değildir. Türk Milleti’nin şeref sembolüdür”

- 10 Ekim 2018 01:12 A A

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.