VİDEO - Bahçeli parti ile yollarını ayıran Ülkücülere seslendi: Helalleşmeye hazırım!

MHP’nin 50. yıl kutlamaları dolasıyla Adana’da konuşan MHP Genel Başkanı Bahçeli Partiden ayrılan Ülkücülere seslendi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partilerinin 1969 yılında ilk kongresini düzenlediği Menderes Spor Salonu’ndaki sergiyi gezdi. !969 yılındaki ilk kongrede Alparslan Türkeş’e çiçek sunan 76 yaşındaki Selver Gedikbaş, 50 yıl sonra benzer bir çiçeği ve Çanakkale Savaşları’nda kullanılan bir tüfeği Bahçeli’ye hediye etti. Bahçeli, kutlama programında partililere seslendi.

Bahçeli, kutlama programında partililere seslendi.

Konuşmasında MHP’den ayrılanlara seslenen Bahçeli, “Aramızdan kopan, hâlâ gözü üç hilalde olan, yuvasının özlemini çeken, pişmanlığında samimi olan her arkadaşımla helalleşmeye hazırım. Partimize kızan, küsen, kırılan kardeşlerime diyorum ki; kavuşmak için vazgeçilmez yeminle 50 yıllık emanet hepimize yetecek.” dedi.

BAHÇELİ’DEN PARTİDEN KOPANLARA 50. YIL ÇAĞRISI

Aramızdan bir şekilde kopup giden, samimi pişmanlık yaşayan, gözü hâlâ üç hilalde olan, yuvasının özlemini çeken her dava arkadaşımla helalleşmeye hazırım. Onlara sadece kapımızı değil, gönlümüzü de açıyoruz. 9 Şubat 1969’dan 9 Şubat 2019’a kadar herhangi bir sebepten dolayı küsen, kızan, kırılan kardeşlerime diyorum ki; kavuşmak için vazgeçilmez yeminle 50 yıllık emanet hepimize yetecek. Gelin vebale daha fazla ortak olmayın. Gelin milli bekamızın bu zamanki mücadelesine katılın. El birliği yapalım, ülkü birliği yapalım; ne kadar işbirlikçi ve terör sevici varsa yakalarından tutalım.

- 9 Şubat 2019 15:26 A A

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.