Türk Ocakları’ndan Turaneli için Kurban vakti!

Türk Ocakları tarafından Kurban bağışlarınız bu yıl da mazlum ve masum soydaşlarımıza dağıtılmak üzere toplanacak, usulüne uygun şekilde kesilerek dağıtılacaktır.
GÜNCEL - 30 Temmuz 2019 09:01 A A

Türk Ocakları Genel Merkezi bu yıl da T.C. Ankara Valiliği ve ilgili kurumların izniyle kurban kampanyası düzenleyecektir.

”Turaneli Kurban Kampanyası” adı ile yürütülecek olan kampanyamızda Irak (Kerkük, Telafer), Suriye (Çobanbey, İdlib- Doğu Türkistanlılara), Doğu Makedonya, Kırım, Dağıstan, Kafkasya ve Afganistan (Şibirgan Türk Bölgesi)’da kurban kesimleri gerçekleştirilecek ve ihtiyaç sahibi soydaşlarımıza dağıtılacaktır.

Kurban bedellerini gönderenler Türk Ocakları Genel Muhasibi İrfan KAYA’ya vekalet vermiş olacaklardır. Ayrıca telefonla vekalet verme gereği bulunmamaktadır.

Kurban kesilecek tüm bölgelerde Türk Ocaklarının görevlendirdiği yetkililer kesimlere refakat edecektir.

Kurban sahiplerinin isimleri internet sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda fotoğraf / video olarak yayınlanacaktır. İsimlerinin ilan edilmesini istemeyenlerin bunu açıklama bölümünde belirtmeleri gerekmektedir. Bu durumda isminin açıklanmasını istemeyen kurban sahiplerimizin ad ve soyad baş harfleri belirtilecektir (A……Z…..)

Kurban kesimini takiben kurban sahiplerine SMS ile kurbanlarının kesildiği bildirilecek, WhatsApp hesabı olanlara kesilen kurbanının videosu gönderilecektir.

GÜNCEL - 09:01 A A
BENZER HABERLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

SON 3 GÜNÜN EN ÇOK OKUNANLARI

NAMAZ VAKİTLERİ

19.08.2019 21:38:21
  • 04:35 İmsak
  • 06:10 Güneş
  • 13:13 Öğle
  • 17:00 İkindi
  • 20:06 Akşam
  • 21:35 Yatsı

DÖVİZ KURLARI

VİDEO GALERİSİ