Hükümete yakın yazardan çarpıcı uyarı: Bir gecenin sabahını da göremeyebilir…

Hükümet medyasının Cumhur İttifakına yönelik eleştirileri sürüyor. Yeni Akit yazarı Ahmet Maranki, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi uyarırken, “Ben ne dersem o olur diyenler, bir gecenin sabahını da göremeyebilir” dedi.
GÜNCEL - 12 Mart 2019 17:39 A A

Hükümete yakın Yeni Akit’te yazan Ahmet Maranki, Cumhur İttifakı’nı uyardı. Maranki, küçük ve orta ölçekli işletmelerin siyasi baskı ve nüfuzla sömürüldüğünü ifade etti. Cumhur İttifakı’nı bir an önce Kuvayı Milliye ruhuna geri dönmeye davet eden Maranki, “Ben ne dersem o olur, diyenler, bir gecenin sabahı da göremeyebilir” ifadelerini kullandı. İşte o yazının ilgili kısmı:

Küçük ve orta ölçekli sanayilerin zehirleri bugün İzmit Körfezi’nde, Marmara’da, sera gazı etkisiyle ilahi gücün gadabıyla afad olarak geri dönüyor! Seller, heyelanlar, kurutulan-kirletilen denizler ve balıklardaki cıva başta olmak üzere ağır metallerin neden olduğu doğum anomalileri, adı konulamayan hastalıklar, hak ettiği refaha kavuşamayan bu necip milletin sabrını taşırmıştır!

Şimdilik bu ruh küçük orta boy ölçekli işletmeler bağlı bulunduğu yerde demircilik, marangozluk, gıda üretimleri yanında küçük küçük tekstil ürünlerini fason üretimleriniz küçük ve orta ölçekli seviyede yürüterek dün olduğu gibi bugün de Anadolu’yu ayakta tutmaktadır..! Fakat en büyük şikâyetleri gelen geçen partilerin, siyasi baskı ve nüfuzla üreticiyi-halkı sömürmesidir!

KUVAYİ MİLLİYE RUHU SON UYARILARINI YAPARAK DİYOR Kİ

Halâ Kuvayı Milliye ruhunu aptal yerine koyarak; her dönemde olduğu gibi yerleşik düzenin işadamı gazeteci ve bürokratlara ülke teslim edilir dün onun kucağında olanlar bugünkü liderleri tesiri altına alıp devletin maddi ipoteklerini onlara peşkeş çekmeye bir son vermezler ve Ahmet Celalettin paşalarla yeniden dirilişin meşalesini yapmazlarsa ve hatta hatta “Ben ne dersem o olur!” diyenler, bir gecenin sabahını da göremeyebilir..!?

31 Mart beka olarak gören Cumhur İttifakı liderlerine, “Taş üstünde taş, baş üstünde baş kalmazdan evvel” yaptığı konuşmaların yanında uygulamalarla da bu temizlik hareketine başlatmaları zaruridir! Elzemdir! Katidir ve mutlaka tedbir alınmalıdır diyoruz, vesselâm.

GÜNCEL - 17:39 A A
BENZER HABERLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

SON 3 GÜNÜN EN ÇOK OKUNANLARI

NAMAZ VAKİTLERİ

21.08.2019 16:23:22
 • 04:36 İmsak
 • 06:11 Güneş
 • 13:13 Öğle
 • 17:00 İkindi
 • 20:04 Akşam
 • 21:33 Yatsı

DÖVİZ KURLARI

 • BIST 96.214
  0,19%
 • ALTIN 276.14
  -0,52%
 • DOLAR 5.729
  0,05%
 • EURO 6.359
  -0,09%

VİDEO GALERİSİ