Lütfen bekleyin..

Erdoğan bir anket şoku daha

29 Haziran 2013, 13:29

Gezi eylemleri AKP’yi fena vurdu!

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Türkiye'ye ya­yı­lan Ge­zi Par­kı ey­lem­le­ri ne­de­niy­le AKP hü­kü­me­ti­ne tep­ki­ler gün geç­tik­çe ar­tı­yor.

Kon­sen­sus Araş­tır­ma ve Da­nış­man­lık ta­ra­fın­dan 3-19 Ha­zi­ran 2013 ta­rih­le­ri ara­sın­da ger­çek­leş­ti­ri­len an­ket­te bu­na en bü­yük ör­nek…

Akil­ler çö­ze­mez!

81 il­den 1500 ki­şi­nin ka­tıl­dı­ğı an­ke­te ka­tı­lan­la­ra “İs­tan­bul Ge­zi Par­kı­’n­da­ki ağaç­la­rın ke­sil­me­si­nin pro­tes­to edil­me­siy­le baş­la­yan ve ül­ke ge­ne­li­ne ya­yı­lan pro­tes­to­la­rı des­tek­li­yor mu­su­nuz?” di­ye so­rul­du. Hal­kın yüz­de 54 ü ge­zi par­kı ey­lem­le­ri­ni des­tek­ler­ken “ha­yır, des­tek­le­mi­yo­ru­m” di­yen­le­rin ora­nı yüz­de 46 da kal­dı. An­ket­te, po­li­sin top­lum­sal olay­la­rı ya­tış­tır­mak­ta bi­ber ga­zı kul­lan­ma­sı des­tek­le­mi­yo­rum di­yen­le­rin ora­nı ise yüz­de 71,5 ola­rak çık­tı. An­ke­te ka­tı­lan­la­ra Tür­ki­ye gün­de­min­de önem­li yer tu­tan di­ğer olay­lar da so­rul­du ve “Bu olay AK­P’­ye ba­kış açı­sı­nı na­sıl et­ki­le­di­” de­nil­di.

Ka­tı­lım­cı­la­rın yüz­de 74’ü Dev­le­tin İm­ra­lı ile yap­tı­ğı gö­rüş­me­nin, yüz­de 78’i 28 Şu­bat Da­va­sı­’nın, yüz­de 68’i Er­ge­ne­kon Da­va­sı­’nın, yüz­de 61’i Rey­han­lı­’da 52 va­tan­da­şın ölü­mü­ne ne­den olan sal­dı­rı­nın, yüz­de 55’i Akil in­san­la­rın yap­tı­ğı zi­ya­ret­le­rin, “AK­P’­ye olan ba­kış açı­sı­nı olum­suz yön­de et­ki­le­di­ği­ni­” söy­le­di.

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/cache/590x300/29SZT11-ANT1.jpg

BENZER HABERLERİ OKUMAK İÇİN RESİMLERE TIKLAYINIZ

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/474.jpg

http://www.haberfedai.com/upload/dosya/564.jpg

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Ah Vatan
1755 gün önce
AKP hükümetinin PKK emrinde çalışan bir hükümet olduğu tüm yaptıklar göstermektedir. Pkk emrinde olmak: oslo sözleşmesi ,apoyla görüşmeler ,BDP ile yapılan anlaşmalar,Kandille görüşmeler, Sınırların mayınlardan tenizlenmesi,Suriye kürtlerinin silahlarıdılmaları.Kürt devletinden petrol alımları. Milli fabrikaların yok pahasına satılmaları,madenleri satılmaları, hesler. v.b. saymakla bitemeyecek uygulamalar.Örtülüden yapılan harcamalar bile Bu ülke hayrına çalışmadıklarını göstermektedir.
Kuyruklu yalan
1755 gün önce
Yalan , Yüzde 10 luk kısım bile desteklemiyor.
kemal
1756 gün önce
siz inanıyormusunuz bu anket sonuçlarına korkularınızdan böyle kurtulamazsınız gerçekler saklanamaz boşuna debelenmeyin yalan yanlış anketler gerçekleri gizleyemez halkın %54 gezi parkı olaylarını destekliyor öytlemi o%54 AKPARTİNİN DESTEĞİ OLMASIN sayfadaki haberlerinize yorum atamıyorum engellendimmi acaba?? SAYGILAR SELAMLAR
Emine BAYRAMOĞLU
1756 gün önce
Bu anketlere bel bağlamayalım. Sandık başına gidince büyülenmiş gibi gene ihanet partisi AKPKK'ya oylarını vereceklerini biliyoruz. Ortaöğretim yıllarındaki başarılı teatral yeteneğini meydenlarda konuşturan Teyyup için "ilahi bir güç" diyerek gözyaşlarına boğulan angutları unutmayalım..Bütün bunlar Hasan Sabbah ve kuyruklarını hatırlatmıyor mu?
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, TSK içinde 3 bin kişilik bir yapıyı ..
Eski MHP Milletvekili, emekli büyükelçi Deniz Bölükbaşı, tedavi gördüğü has..
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz'a ..
TSK ve ÖSO unsurlarının terörden tamamen temizlediği Afrin'in Raco beld..
Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nın 41. gününde böl..
Terör örgütü YPG'den tamamen temizlenen Afrin'in Bülbül Kasabası gö..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=